Rezultati

*Zabranjeno je svako preuzimanje sadržaja bez dozvole autora i navođenja izvora. | PLBiH - Premijer liga BiH.

Rezultati

DatumUtakmicaRezultatKolo Glavni sudija Asistenti Dodatne sudije
Zrinjski — Radnik25. kolo Admir Musić (Sarajevo) Josip Čolić (Kupres)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Željezničar — Mladost25. kolo Elvis Mujić (Banovići) Mirza Čejvanović (Tuzla)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Olimpik — Velež24. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Sarajevo — Široki Brijeg24. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Davor Beljo (Mostar)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Krupa — Tuzla City24. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Sloboda — Željezničar24. kolo Ermin Sivac (Zenica) Goran Dujak (Odžak)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Radnik — Borac24. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Igor Radaković (Prijedor)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Mladost — Zrinjski24. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Dženan Milić (Sarajevo)
-
Široki Brijeg — Olimpik23. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Amer Macić (Mostar)
Boris Dujmović (Mostar)
-
Željezničar — Tuzla City23. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Sarajevo — Krupa23. kolo Antoni Bandić (Grude) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Zrinjski — Sloboda23. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Damir Lazić (Brčko)
Josip Čolić (Kupres)
-
Velež — Radnik23. kolo Admir Musić (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Borac — Mladost23. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Moamer Čaušević (Sarajevo)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Borac — Radnik22. kolo Antoni Bandić (Grude) Josip Čolić (Kupres)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Željezničar — Olimpik22. kolo Mateo Musa (Čitluk) Jure Musa (Čitluk)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Široki Brijeg — Sarajevo22. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Goran Dujak (Odžak)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Zrinjski — Tuzla City22. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Sloboda — Velež22. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Amir Kadić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Mladost — Krupa22. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Bojan Maksimović (Modriča)
-
Olimpik — Sloboda21. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Igor Radaković (Prijedor)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Radnik — Mladost21. kolo Mateo Musa (Čitluk) Jure Musa (Čitluk)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Sarajevo — Zrinjski21. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Tuzla City — Željezničar21. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Amer Macić (Mostar)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Široki Brijeg21. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Boris Dujmović (Mostar)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Velež — Borac21. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Damir Lazić (Brčko)
Goran Dujak (Odžak)
-
Željezničar — Sarajevo20. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Davor Beljo (Mostar)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Sloboda — Tuzla City20. kolo Admir Musić (Sarajevo) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Mladost — Široki Brijeg20. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Damir Lazić (Brčko)
Dženan Milić (Sarajevo)
-
Zrinjski — Krupa20. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Enes Đozić (Sarajevo)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Borac — Olimpik20. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Josip Čolić (Kupres)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Radnik — Velež20. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Široki Brijeg — Zrinjski19. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Goran Dujak (Odžak)
-
Velež — Mladost19. kolo Antoni Bandić (Grude) Dženan Milić (Sarajevo)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Tuzla City — Borac19. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Sarajevo — Sloboda19. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Jure Musa (Čitluk)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Olimpik — Radnik19. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Krupa — Željezničar19. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Amer Macić (Mostar)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Borac — Sarajevo18. kolo Elvis Mujić (Banovići) Damir Lazić (Brčko)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Željezničar — Široki Brijeg18. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Mirza Demir (Kakanj)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Mladost — Zrinjski18. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Sloboda — Krupa18. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Boris Dujmović (Mostar)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Velež — Olimpik18. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Josip Čolić (Kupres)
-
Radnik — Tuzla City18. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Moamer Čaušević (Sarajevo)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Sarajevo — Radnik17. kolo Mateo Musa (Čitluk) Jure Musa (Čitluk)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Zrinjski — Željezničar17. kolo Ermin Sivac (Zenica) Goran Dujak (Odžak)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Olimpik — Mladost17. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Igor Radaković (Prijedor)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Borac17. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Damir Lazić (Brčko)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Široki Brijeg — Sloboda17. kolo Admir Musić (Sarajevo) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Josip Čolić (Kupres)
-
Tuzla City — Velež17. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Radnik — Krupa16. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Amer Macić (Mostar)
Boris Dujmović (Mostar)
-
Borac — Široki Brijeg16. kolo Ermin Sivac (Zenica) Goran Dujak (Odžak)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Velež — Sarajevo16. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Damir Lazić (Brčko)
Josip Čolić (Kupres)
-
Sloboda — Zrinjski16. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Dženan Milić (Sarajevo)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Olimpik — Tuzla City16. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Bojan Maksimović (Modriča)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Mladost — Željezničar16. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Široki Brijeg — Radnik15. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Amir Kadić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Sarajevo — Olimpik15. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Boris Dujmović (Mostar)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Krupa — Velež15. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Enes Đozić (Sarajevo)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Zrinjski — Borac15. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Željezničar — Sloboda15. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Igor Radaković (Prijedor)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Tuzla City — Mladost15. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Bojan Maksimović (Modriča)
Jure Musa (Čitluk)
-
Borac — Željezničar14. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Davor Beljo (Mostar)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Radnik — Zrinjski14. kolo Admir Musić (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Dženan Milić (Sarajevo)
-
Velež — Široki Brijeg14. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Bojan Maksimović (Modriča)
Damir Lazić (Brčko)
-
Tuzla City — Sarajevo14. kolo Ermin Sivac (Zenica) Amer Macić (Mostar)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Mladost — Sloboda14. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Olimpik — Krupa14. kolo Antoni Bandić (Grude) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Boris Dujmović (Mostar)
-
Sarajevo — Željezničar9. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Amer Macić (Mostar)
Davor Beljo (Mostar)
-
Zrinjski — Široki Brijeg8. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Amir Kadić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Sloboda — Borac13. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Moamer Čaušević (Sarajevo)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Željezničar — Radnik13. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Mirza Čejvanović (Tuzla)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Široki Brijeg — Olimpik13. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Jure Musa (Čitluk)
-
Zrinjski — Velež13. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Goran Dujak (Odžak)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Tuzla City13. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Enes Đozić (Sarajevo)
Josip Čolić (Kupres)
-
Sarajevo — Mladost13. kolo Elvis Mujić (Banovići) Igor Radaković (Prijedor)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Željezničar — Zrinjski6. kolo Elvis Mujić (Banovići) Goran Dujak (Odžak)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Radnik — Sloboda12. kolo Mateo Musa (Čitluk) Amir Kadić (Sarajevo)
Boris Dujmović (Mostar)
-
Sarajevo — Krupa12. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Jure Musa (Čitluk)
-
Mladost — Borac12. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Bojan Maksimović (Modriča)
Damir Lazić (Brčko)
-
Velež — Željezničar12. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Goran Dujak (Odžak)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Tuzla City — Široki Brijeg12. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Davor Beljo (Mostar)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Olimpik — Zrinjski12. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Igor Radaković (Prijedor)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Sarajevo — Široki Brijeg11. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Damir Lazić (Brčko)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Mladost11. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Amer Macić (Mostar)
Davor Beljo (Mostar)
-
Olimpik — Željezničar11. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Velež — Sloboda11. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Josip Čolić (Kupres)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Radnik — Borac11. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Tuzla City — Zrinjski11. kolo Ermin Sivac (Zenica) Amir Kadić (Sarajevo)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Željezničar — Tuzla City10. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Amer Macić (Mostar)
Damir Lazić (Brčko)
-
Zrinjski — Sarajevo10. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Radislav Kačavenda (Gradiška)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Borac — Velež10. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Amir Kadić (Sarajevo)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Široki Brijeg — Krupa10. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Boris Dujmović (Mostar)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Sloboda — Olimpik10. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Bojan Maksimović (Modriča)
Igor Radaković (Prijedor)
-
Mladost — Radnik10. kolo Antoni Bandić (Grude) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Krupa — Zrinjski9. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Široki Brijeg — Mladost9. kolo Mateo Musa (Čitluk) Josip Čolić (Kupres)
Jure Musa (Čitluk)
-
Tuzla City — Sloboda9. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Velež — Radnik9. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Enes Đozić (Sarajevo)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Olimpik — Borac9. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Goran Dujak (Odžak)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Borac — Tuzla City8. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Moamer Čaušević (Sarajevo)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Sloboda — Sarajevo8. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Amer Macić (Mostar)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Željezničar — Krupa8. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Boris Dujmović (Mostar)
Davor Beljo (Mostar)
-
Radnik — Olimpik8. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Igor Radaković (Prijedor)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Mladost — Velež8. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Olimpik — Sarajevo4. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Amer Macić (Mostar)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Tuzla City — Radnik7. kolo Admir Musić (Sarajevo) Jure Musa (Čitluk)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Široki Brijeg — Željezničar7. kolo Ermin Sivac (Zenica) Senad Ibrišimbegović (Travnik)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Krupa — Sloboda7. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Bojan Maksimović (Modriča)
-
Zrinjski — Mladost7. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Goran Dujak (Odžak)
Josip Čolić (Kupres)
-
Olimpik — Velež7. kolo Antoni Bandić (Grude) Mirza Demir (Kakanj)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Sarajevo — Borac7. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Damir Lazić (Brčko)
-
Borac — Krupa6. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Josip Čolić (Kupres)
-
Radnik — Sarajevo6. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Davor Beljo (Mostar)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Sloboda — Široki Brijeg6. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Igor Radaković (Prijedor)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Velež — Tuzla City6. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Dženan Milić (Sarajevo)
-
Mladost — Olimpik6. kolo Mateo Musa (Čitluk) Boris Dujmović (Mostar)
Jure Musa (Čitluk)
-
Sarajevo — Velež5. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Damir Lazić (Brčko)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Radnik5. kolo Ermin Sivac (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Tuzla City — Olimpik5. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Jure Musa (Čitluk)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Zrinjski — Sloboda5. kolo Admir Musić (Sarajevo) Enes Đozić (Sarajevo)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Široki Brijeg — Borac5. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Željezničar — Mladost5. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Bojan Maksimović (Modriča)
Igor Radaković (Prijedor)
-
Radnik — Široki Brijeg4. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Borac — Zrinjski4. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Velež — Krupa4. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Josip Čolić (Kupres)
-
Sloboda — Željezničar4. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Mirza Demir (Kakanj)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Mladost — Tuzla City4. kolo Antoni Bandić (Grude) Davor Beljo (Mostar)
Goran Dujak (Odžak)
-
Zrinjski — Radnik3. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Sloboda — Mladost3. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Boris Dujmović (Mostar)
Igor Radaković (Prijedor)
-
Krupa — Olimpik3. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Sarajevo — Tuzla City3. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Josip Čolić (Kupres)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Široki Brijeg — Velež3. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Željezničar — Borac3. kolo Ermin Sivac (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Tuzla City — Krupa2. kolo Admir Musić (Sarajevo) Boris Dujmović (Mostar)
Josip Čolić (Kupres)
-
Velež — Zrinjski2. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Enes Đozić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Olimpik — Široki Brijeg2. kolo Elvis Mujić (Banovići) Igor Radaković (Prijedor)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Mladost — Sarajevo2. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Damir Lazić (Brčko)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Borac — Sloboda2. kolo Antoni Bandić (Grude) Goran Dujak (Odžak)
Jure Musa (Čitluk)
-
Radnik — Željezničar2. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Amer Macić (Mostar)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Široki Brijeg — Tuzla City1. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Krupa — Sarajevo1. kolo Mateo Musa (Čitluk) Amer Macić (Mostar)
Jure Musa (Čitluk)
-
Željezničar — Velež1. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Zrinjski — Olimpik1. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Damir Lazić (Brčko)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Borac — Mladost1. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Amir Kadić (Sarajevo)
Bojan Maksimović (Modriča)
-
Sloboda — Radnik1. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Goran Dujak (Odžak)
-
Copyright plbih.ba 2019 Sva prava zadržana. Zabranjeno svako preuzimanje sadržaja bez dozvole autora. | PLBiH - Premijer liga BiH.