Rezultati

*Zabranjeno je svako preuzimanje sadržaja bez dozvole autora i navođenja izvora. | PLBiH – Premijer liga BiH.

Rezultati

DatumUtakmicaRezultatKolo Glavni sudija Asistenti Dodatne sudije
Sarajevo — Željezničar9. kolo - - -
Krupa — Zrinjski9. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Široki Brijeg — Mladost9. kolo Mateo Musa (Čitluk) Josip Čolić (Kupres)
Jure Musa (Čitluk)
-
Tuzla City — Sloboda9. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Velež — Radnik9. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Enes Đozić (Sarajevo)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Olimpik — Borac9. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Goran Dujak (Odžak)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Borac — Tuzla City8. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Moamer Čaušević (Sarajevo)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Zrinjski — Široki Brijeg8. kolo - - -
Sloboda — Sarajevo8. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Amer Macić (Mostar)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Željezničar — Krupa8. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Boris Dujmović (Mostar)
Davor Beljo (Mostar)
-
Radnik — Olimpik8. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Igor Radaković (Prijedor)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Mladost — Velež8. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Olimpik — Sarajevo4. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Amer Macić (Mostar)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Tuzla City — Radnik7. kolo Admir Musić (Sarajevo) Jure Musa (Čitluk)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Široki Brijeg — Željezničar7. kolo Ermin Sivac (Zenica) Senad Ibrišimbegović (Travnik)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Krupa — Sloboda7. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Bojan Maksimović (Modriča)
-
Zrinjski — Mladost7. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Goran Dujak (Odžak)
Josip Čolić (Kupres)
-
Olimpik — Velež7. kolo Antoni Bandić (Grude) Mirza Demir (Kakanj)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Sarajevo — Borac7. kolo Elvis Mujić (Banovići) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Damir Lazić (Brčko)
-
Borac — Krupa6. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Josip Čolić (Kupres)
-
Radnik — Sarajevo6. kolo Zoran Grbić (Prijedor) Davor Beljo (Mostar)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Sloboda — Široki Brijeg6. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Igor Radaković (Prijedor)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Velež — Tuzla City6. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Dženan Milić (Sarajevo)
-
Željezničar — Zrinjski6. kolo - - -
Mladost — Olimpik6. kolo Mateo Musa (Čitluk) Boris Dujmović (Mostar)
Jure Musa (Čitluk)
-
Sarajevo — Velež5. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Damir Lazić (Brčko)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Krupa — Radnik5. kolo Ermin Sivac (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Tuzla City — Olimpik5. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Jure Musa (Čitluk)
Marko Zelenika (Mostar)
-
Zrinjski — Sloboda5. kolo Admir Musić (Sarajevo) Enes Đozić (Sarajevo)
Nebojša Žugić (Banja Luka)
-
Široki Brijeg — Borac5. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Radislav Kačavenda (Gradiška)
-
Željezničar — Mladost5. kolo Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) Bojan Maksimović (Modriča)
Igor Radaković (Prijedor)
-
Radnik — Široki Brijeg4. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Borac — Zrinjski4. kolo Irfan Peljto (Sarajevo) Amir Kadić (Sarajevo)
Senad Ibrišimbegović (Travnik)
-
Velež — Krupa4. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Josip Čolić (Kupres)
-
Sloboda — Željezničar4. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Mirza Demir (Kakanj)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Mladost — Tuzla City4. kolo Antoni Bandić (Grude) Davor Beljo (Mostar)
Goran Dujak (Odžak)
-
Zrinjski — Radnik3. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Enes Đozić (Sarajevo)
-
Sloboda — Mladost3. kolo Danijel Bojo (Kiseljak) Boris Dujmović (Mostar)
Igor Radaković (Prijedor)
-
Krupa — Olimpik3. kolo Dražen Marić (Bijeljina) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Sarajevo — Tuzla City3. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Josip Čolić (Kupres)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Široki Brijeg — Velež3. kolo Admir Šehović (Sarajevo) Emir Zahiragić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Željezničar — Borac3. kolo Ermin Sivac (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Tuzla City — Krupa2. kolo Admir Musić (Sarajevo) Boris Dujmović (Mostar)
Josip Čolić (Kupres)
-
Velež — Zrinjski2. kolo Adis Mulahasanović (Sarajevo) Enes Đozić (Sarajevo)
Moamer Čaušević (Sarajevo)
-
Olimpik — Široki Brijeg2. kolo Elvis Mujić (Banovići) Igor Radaković (Prijedor)
Mirza Čejvanović (Tuzla)
-
Mladost — Sarajevo2. kolo Miloš Gigović (Gradiška) Damir Lazić (Brčko)
Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo)
-
Borac — Sloboda2. kolo Antoni Bandić (Grude) Goran Dujak (Odžak)
Jure Musa (Čitluk)
-
Radnik — Željezničar2. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Amer Macić (Mostar)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Široki Brijeg — Tuzla City1. kolo Haris Kaljanac (Sarajevo) Dženan Milić (Sarajevo)
Emir Zahiragić (Sarajevo)
-
Krupa — Sarajevo1. kolo Mateo Musa (Čitluk) Amer Macić (Mostar)
Jure Musa (Čitluk)
-
Željezničar — Velež1. kolo Sabrija Topalović (Zenica) Arnel Novalić (Doboj Istok)
Mirza Demir (Kakanj)
-
Zrinjski — Olimpik1. kolo Luka Bilbija (Prijedor) Damir Lazić (Brčko)
Sreten Udovičić (Prijedor)
-
Borac — Mladost1. kolo Frano Jelić (Široki Brijeg) Amir Kadić (Sarajevo)
Bojan Maksimović (Modriča)
-
Sloboda — Radnik1. kolo Dragan Petrović (Banja Luka) Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Goran Dujak (Odžak)
-
Copyright plbih.ba 2019 Sva prava zadržana. Zabranjeno svako preuzimanje sadržaja bez dozvole autora. | PLBiH - Premijer liga BiH.