PLBiH – Premijer liga BiH

Sve o fudbalu u BiH

FK Željezničar otputovao na Zlatibor, Mulalić računa na 25 igrača

Trener Željezničara Edis Mulalić selektirao je ekipu za glavni dio priprema

foto: Armin Herić, fkz.ba

FK Željezničar otputovao je danas na Zlatibor, nakon 19 dana priprema na Grbavici. Željezničar će tamo boraviti do idućeg vikenda, a odigrat će tri utakmice:

  • FK Kolubara – 02.07.
  • FK Rudar Pljevlja – 05.07.
  • FK Mornar – 08.07.

Na pripreme na Zlatibor otputovali je 25 igrača.

Golmani: Josip Bender, Vedad Muftić, Nikola Milićević, Tarik Karić

Odbrana: Marin Galić, Luka Malić, Stjepan Vego, Amar Musić, Benjamin Šehić, Aleksandar Kosorić, Edin Cocalić, Amar Drina, Ajdin Kobašević

Vezni red: Nedim Mekić, Haris Hajdarević, Armin Hodžić, Omar Beća, Ardonis Mućaj, Semir Štilić, Samir Bekrić, Sedad Subašić, Hamza Gasal, Santos

Napad: Dženan Haračić, Dženis Beganović.

Edis Mulalić na Zlatibor nije poveo Edina Mujića koji je na početku priprema radio sa prvim timom i on će vjerovatno na posudbu u Goražde naredne sezone. Neizvjestan je status mladog golmana Nikole Milićevića, koji je također trebao na posudbu, ali planove bi mogla poremetiti povreda Josipa Bendera. Nije u planu ni napadač Benjamin Križevac koji je nedavno potpisao ugovor i koji je okončao juniorski staž prošle sezone. Njegov status zasad je neizvjestan.

*Zabranjeno je svako preuzimanje sadržaja bez dozvole autora i navođenja izvora. | PLBiH - Premijer liga BiH.

Copyright PLBIH © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
P