Husref Musemić: Ove sedmice smo zaista dobro radili i očekujem da to potvrdimo na Tušnju

Sarajevo ide na teško gostovanje, ali trener Husref Musemić optimista je i vjeruje u pobjedu svog tima.

Fudbaleri Sarajeva gostuju Slobodi u okviru 14. kola Premijer lige BiH, a trener Bordo tima Husref Musemić smatra da njegovi izabranici mogu doći do pobjede kojom bi stvorili lijepu prednost u odnosu na najveće konkurente.

Utakmica je bitna, kako za nas, tako i za Slobodu. Mi želimo da ostanemo tu gdje jesmo, oni opet imaju svojih problema. U posljednje vrijeme su promijenili trenera, dobili su i novu upravu. Neke stvari su poredane na svoje mjesto, tako da sigurno možemo očekivati protivnika koji će biti motivisan i željan da napravi što bolji rezultat, isto kao što ćemo biti i mi. Prošli put smo izgubili 2:1 u zadnjoj minuti, ali mislim da smo ovu sedmicu od posljednje utakmice dosta dobro radili i da ćemo to pokazati na terenu”, kazao je trener Sarajeva.

Utakmica između Slobode i Sarajeva igra se na Tušnju sa početkom u 14 sati i 30 minuta. Sarajevo u meč ulazi kao premijerligaški lider sa 27 osvojenih bodova, a Sloboda je sa 13 osvojenih bodova na desetom mjestu na tabeli.