Karačić i Krunić složni: Viđena su dva različita poluvremena

Fudbaleri Širokog Brijega odigrali su neriješeno protiv Borca na domaćem terenu rezultatom 2:2 u posljednjoj utakmici 20. kola Premijer lige BiH.
Toni Karačić

Dva različita poluvremena odigrale su obje ekipe. Borac je bio odličan u prvom poluvremenu i stigao je do dva pogotka prednosti vrlo rano, ali Širokobriježani su ušli sjajno u drugo poluvrijeme i na kraju došli do izjednačenja.

Trener Širokobriježana Toni Karačić bio je jako zadovoljan svojom ekipom u drugom poluvremenu.

“Volio bih da uvijek igramo kao u večerašnjem drugom poluvremenu. Nažalost, otvaranje utakmice je bilo loše. To je uvijek teško predvidjeti. Odigrali smo tehnički slabo i taktički daleko od planiranog. Kako nismo uspjeli nametnuti svoj stil igre, bilo je teško stizati rani zaostatak od dva pogotka. U drugom poluvremenu bila je potpuno druga priča. Marko Pervan i Petar Franjić kvalitetno su odgovorili svojim ulaskom, donijeli dimenziju više u našu igru, što je rezultiralo boljom igrom i dvama pogotcima. Ipak, možemo biti zadovoljni što nismo izgubili nakon onakvog prvog poluvremena. Ovo je ipak na kraju realan rezultat”, kazao je trener NK Široki Brijeg Toni Karačić na konferenciji za medije nakon remija na Pecari.

Trener Borca Branislav Krunić slaže se kako su na Pecari viđena dva različita poluvremena.

“Prvo je pripalo nama, a drugo Širokom Brijegu. Plan u prvom dijelu nam je uspio, a momcima sam rekao na poluvremenu u svlačionici da utakmica nije gotova. Široki je krenuo agresivnije u drugom poluvremenu, nije imao što čekati. Nakon sedam-osam minuta su počeli dominirati, digli su se i vratili. Pokušao sam nešto izmjenama. Ipak, mogu biti zadovoljan, prvo je kolo”, kazao je Krunić.

Izvor: Jabuka.tv