Krupa poražena od Čukaričkog

Igrači novog premijerligaša nakon dvije pobjede upisali su i prvi poraz na Zlatiboru.
FK Krupa

Fudbaleri Krupe odigrali su jučer na Zlatiboru treću pripremnu utakmicu protiv FK Čukarički. Ekipa Krupe poražena je rezultatom 1:2.

Krupa dolazi do prednosti od 1:0 u 43. minuti nakon asistencije Modića, Glišić sa četiri metra udaljenosti pogađa mrežu protivnika.

U 76. minuti susreta Savić je iznudio jedanesterac a precizan je bio kapiten Docić za 1:1. Čukarički dolazi do novog gola u 82.minuti, strijelac je Pantić.

Stadion: „Švajcarija“.

Igrano bez prisustva gledalaca.

ČUKARIČKI: Petrović, Stevanović, Puškarić (od 88. Drezgić), Šapić, Tošić, Docić, Kovač (od 62. Pantić), Vidosavljević (od 46. Savić), Birmančević, Kajević (od 88. Ergelaš), Rakonjac.

KRUPA: Kolak, S. Nikolić, Makitan (od 46. Karišik), Maksimović, Filipović, Dujaković, Palić, Modić (od 46. L. Nikolić), Mandić, Glišić (od 46. Golubović), Aćimović