Krupa slavila minimalnu pobjedu

Fudbaleri FK Krupa su danas odigrali prvu utakmicu na Zlatiboru.
FK Krupa

FK Krupa je danas na Zlatiboru odigrao prvu pripremnu utakmicu za novu sezonu. Protivnik novom premijerligašu bila je ekipa Brodarca, a Krupa je slavila minimalnim rezultatom 1:0.

Naša ekipa je dobro otvorila susret pa su u ranoj fazi postigli pogodak, koji je ipak poništen zbog ofsajda. U nastavku poluvremena redale su se šanse pred golom Brodarca, ali su neprecizni bili Nikolić, Aćimović i Maksimović, pa se na odmor otišlo bez golova.

Trener Zoran Marić je u nastavku izveo novih 11 igrača, kako bi svi dobili priliku za igru. Baš kao i u prvom, i u nastavku se Krupa nametnula kao bolji rival, a do pobjedonosnog gola su stigli u 50. minuti, kada je pogodio Emanullah Blažević. Prilike za ubjedljiviju pobjedu do kraja susreta propustili su Modić, Glišić i Blažević, pa je ostalo minimalnih 1:0.