Poznat raspored trećeg dijela sezone

Poznat je kompletan raspored posljednjeg dijela prvenstva.

Premijer liga BiH

Foto: N/FSBiH

Okončan je prvi dio Premijer lige BiH, a nakon 22. odigrana kola prvo mjesto zauzela je ekipa Sarajeva. Sljedeće sedmice kreće treći dio prvenstva, čiji su parovi određeni po Bergerovim tablicama. Nakon što su svoje mečeve završili Zrinjski i Široki Brijeg, odnosno Željezničar i Tuzla City, poznat je kompletan raspored posljednjeg dijela prvenstva.

23. kolo (14. i 15.03.)
FK Sarajevo – FK Zvijezda 09
FK Željezničar – NK Čelik
HŠK Zrinjski – FK Mladost DK
FK Borac – FK Sloboda
FK Tuzla City – FK Velež
FK Radnik – NK Široki Brijeg

24. kolo (21. i 22.03.)
FK Zvijezda 09 – NK Široki Brijeg
FK Velež – FK Radnik
FK Sloboda – FK Tuzla City
FK Mladost DK – FK Borac
NK Čelik – HŠK Zrinjski
FK Sarajevo – FK Željezničar

25. kolo (04. i 05.04.)
FK Željezničar – FK Zvijezda 09
HŠK Zrinjski – FK Sarajevo
FK Borac – NK Čelik
FK Tuzla City – FK Mladost DK
FK Radnik – FK Sloboda
NK Široki Brijeg – FK Velež

26. kolo (11.04.)
FK Zvijezda 09 – FK Velež
FK Sloboda – NK Široki Brijeg
FK Mladost DK – FK Radnik
NK Čelik – FK Tuzla City
FK Sarajevo – FK Borac
FK Željezničar – HŠK Zrinjski

27. kolo (19.04.)
HŠK Zrinjski – FK Zvijezda 09
FK Borac – FK Željezničar
FK Tuzla City – FK Sarajevo
FK Radnik – NK Čelik
NK Široki Brijeg – FK Mladost DK
FK Velež – FK Sloboda

28. kolo (22.04.)
FK Zvijezda 09 – FK Sloboda
FK Mladost DK – FK Velež
NK Čelik – NK Široki Brijeg
FK Sarajevo – FK Radnik
FK Željezničar – FK Tuzla City
HŠK Zrinjski – FK Borac

29. kolo (25. i 26.04)
FK Borac – FK Zvijezda 09
FK Tuzla City – HŠK Zrinjski
FK Radnik – FK Željezničar
NK Široki Brijeg – FK Sarajevo
FK Velež – NK Čelik
FK Sloboda – FK Mladost DK

30. kolo (03.05.)
FK Zvijezda 09 – FK Mladost DK
NK Čelik – FK Sloboda
FK Sarajevo – FK Velež
FK Željezničar – NK Široki Brijeg
HŠK Zrinjski – FK Radnik
FK Borac – FK Tuzla City

31. kolo (09.05.)
FK Tuzla City – FK Zvijezda 09
FK Radnik – FK Borac
NK Široki Brijeg – HŠK Zrinjski
FK Velež – FK Željezničar
FK Sloboda – FK Sarajevo
FK Mladost DK – NK Čelik

32. kolo (16.05.)
FK Zvijezda 09 – NK Čelik
FK Sarajevo – FK Mladost DK
FK Željezničar – FK Sloboda
HŠK Zrinjski – FK Velež
FK Borac – NK Široki Brijeg
FK Tuzla City – FK Radnik

33. kolo (23.05.)
FK Radnik – FK Zvijezda 09
NK Široki Brijeg – FK Tuzla City
FK Velež – FK Borac
FK Sloboda – HŠK Zrinjski
FK Mladost DK – FK Željezničar
NK Čelik – FK Sarajevo