Radnik poražen na Zlatiboru

Bijeljinci su poraženi u trećoj pripremnoj utakmici za novu sezonu.
Radnik utakmica

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine su jutros odigrali pripremnu utakmicu na Zlatiboru protiv Spartaka, u kojoj su poraženi minimalnim rezultatom 1:0. Treneri su se dogovorili da se igra 2 puta po 30 minuta, a Radnik je utakmicu započeo u sastavu Kozić, Vasić, Novaković, Šubert, Nikić, Mekić, Popara, Motika, Bradonjić, Karić i Zukić.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a Radnik je bio bolji rival. Bijeljinci su imali više loptu u posjedu, stvorili su nekoliko izglednih prilika, a najbolju je propustio Nikola Popara, koji je pogodio stativu gola Spartaka.

Na otvaranju drugog poluvremena Radnik je opet pogodio okvir gola, a ovaj put prečku je pogodio Jovan Motika. Nedugo nakon toga Spartak je postigao pobjedonosni gol, a strijelac je bio Vujadinović, koji se najbolje snašao nakon ubacivanja iz slobodnog udarca.

Do kraja utakmice trener Slavko Petrović dao je priliku i igračima sa klupe, koji ipak nisu uspjeli promijeniti rezultat. Naredni protivnik Bijeljinaca na pripremama na Zlatiboru je Inđija.