Široki Brijeg i Posušje remizirali

Prvoligaš je pružio dobru partiju protiv Širokog Brijega.

NK Široki Brijeg je danas na svojoj Pecari ugostio ekipu Posušja, a susret je okončan rezultatom 1:1. Gosti u novu sezonu Prve lige FBiH ulaze sa velikim ambicijama, što su pokazali dovođenjem velikog broja kvalitetnih igrača. Iako je u pitanju pripremni susret, Posušje je ipak pružilo vrlo dobru partiju protiv premijerligaša, što daje dodatni optimizam igračima i navijačima ovog kluba.

Gosti su na Pecari poveli preko Ivana Bešlića u 15. minuti, ali su se domaći do kraja poluvremena uspjeli vratiti. Gol za Široki Brijeg u 45. minuti postigao je Stipe Jurić iz jedanaesterca, kojeg je sam izborio. U drugom dijelu utakmice tempo je opao, obzirom na velike vrućine i na početak priprema, ali su domaći imali priliku da dođu do pobjede. Ponovo je dosuđen jedanaesterac za Široki Brijeg, ali Dino Ćorić ga nije pretvorio u pogodak, pa je ostalo 1:1.