Velež još jednom demolirao protivnika

Igrači Veleža su još jednom bili neumoljivi u pripremnim utakmicama.
FK Velež

Prije nekoliko dana igrači FK Velež su u Visokom postigli osam golova protiv drugoligaša Bosne, a jučer su premijerligašu Mladosti iz Doboja kod Kaknja dali pet golova.

Mladost je prva stigla u vodstvo u 27. minuti preko Nedima Hadžića, a nekoliko minuta prije toga Brandao je promašio jedanaesterac. Međutim, najbolji strijelac Veleža na pripremama, Obren Cvijanović, u 43. i 45. minuti postiže dva gola i na odmor se odlazi sa vodstvom domaćih rezultatom 2:1.

U nastavku je viđen veliki broj izmjena, a ekipa Mladosti zbog svega što im se dešavalo nisu mogli parirati ekipi Veleža, čiji su igrači do kraja postigli još tri gola. Prvo je u 59. minuti pogodio Edo Vehabović, u 62. minuti je Cvijanović kompletirao hat-trick, a konačnih 5:1 postavio je Ovčina u 90. minuti.