PLBiH – Premijer liga BiH

Sve o fudbalu u BiH

Prva liga FBiH

2018/2019
Kolo 1
11 Aug 2018
- 17:30
FK Igman (Konjic)
2 0
FK Goražde
11 Aug 2018
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
0 3
NK Metalleghe BSI
11 Aug 2018
- 17:30
HNK Čapljina
1 4
FK Velež
11 Aug 2018
- 17:30
HNK Orašje
0 1
NK Zvijezda (Gradačac)
11 Aug 2018
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Bosna (Visoko)
11 Aug 2018
- 17:30
NK Slaven
2 0
NK Novi Travnik
11 Aug 2018
- 17:30
NK Vitez
0 0
FK Olimpik
12 Aug 2018
- 17:30
NK TOŠK
3 1
NK Bratstvo
Kolo 2
18 Aug 2018
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
2 1
NK Vitez
18 Aug 2018
- 17:30
FK Velež
3 1
FK Goražde
18 Aug 2018
- 17:30
HNK Čapljina
0 1
NK Jedinstvo (Bihać)
18 Aug 2018
- 17:30
NK Bosna (Visoko)
1 0
NK TOŠK
18 Aug 2018
- 17:30
NK Bratstvo
1 0
NK Slaven
18 Aug 2018
- 17:30
NK Metalleghe BSI
1 2
HNK Orašje
18 Aug 2018
- 17:30
NK Novi Travnik
2 2
FK Rudar (Kakanj)
19 Aug 2018
- 17:30
FK Olimpik
3 1
FK Igman (Konjic)
Kolo 3
25 Aug 2018
- 17:00
FK Goražde
0 3
FK Olimpik
25 Aug 2018
- 17:00
FK Igman (Konjic)
0 0
NK Zvijezda (Gradačac)
25 Aug 2018
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
4 1
NK Bratstvo
25 Aug 2018
- 17:00
HNK Orašje
1 0
NK Novi Travnik
25 Aug 2018
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 3
FK Velež
25 Aug 2018
- 17:00
NK Slaven
1 0
NK Bosna (Visoko)
25 Aug 2018
- 17:00
NK Vitez
0 0
NK Metalleghe BSI
26 Aug 2018
- 17:00
NK TOŠK
3 0
HNK Čapljina
Kolo 4
1 Sep 2018
- 16:30
FK Velež
0 0
FK Olimpik
1 Sep 2018
- 16:30
HNK Čapljina
3 1
NK Slaven
1 Sep 2018
- 16:30
NK Bosna (Visoko)
1 2
FK Rudar (Kakanj)
1 Sep 2018
- 16:30
NK Bratstvo
1 2
HNK Orašje
1 Sep 2018
- 16:30
NK Metalleghe BSI
0 0
FK Igman (Konjic)
1 Sep 2018
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
2 0
NK TOŠK
1 Sep 2018
- 16:30
NK Novi Travnik
1 1
NK Vitez
1 Sep 2018
- 16:30
NK Zvijezda (Gradačac)
2 0
FK Goražde
Kolo 5
9 Sep 2018
- 16:30
FK Goražde
1 0
NK Metalleghe BSI
9 Sep 2018
- 16:30
FK Igman (Konjic)
2 0
NK Novi Travnik
9 Sep 2018
- 16:30
FK Olimpik
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
9 Sep 2018
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
0 2
HNK Čapljina
9 Sep 2018
- 16:30
HNK Orašje
3 0
NK Bosna (Visoko)
9 Sep 2018
- 16:30
NK Slaven
0 1
NK Jedinstvo (Bihać)
9 Sep 2018
- 16:30
NK TOŠK
0 0
FK Velež
9 Sep 2018
- 16:30
NK Vitez
1 0
NK Bratstvo
Kolo 6
15 Sep 2018
- 16:30
FK Velež
7 0
NK Zvijezda (Gradačac)
15 Sep 2018
- 16:30
HNK Čapljina
1 0
HNK Orašje
15 Sep 2018
- 16:30
NK Bosna (Visoko)
0 1
NK Vitez
15 Sep 2018
- 16:30
NK Bratstvo
2 0
FK Igman (Konjic)
15 Sep 2018
- 16:30
NK Metalleghe BSI
0 1
FK Olimpik
15 Sep 2018
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 2
FK Rudar (Kakanj)
15 Sep 2018
- 16:30
NK Novi Travnik
0 1
FK Goražde
16 Sep 2018
- 16:30
NK TOŠK
3 2
NK Slaven
Kolo 7
22 Sep 2018
- 15:30
FK Goražde
1 0
NK Bratstvo
22 Sep 2018
- 15:30
FK Igman (Konjic)
3 0
NK Bosna (Visoko)
22 Sep 2018
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
3 2
NK TOŠK
22 Sep 2018
- 15:30
HNK Orašje
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
22 Sep 2018
- 15:30
NK Slaven
2 3
FK Velež
22 Sep 2018
- 15:30
NK Vitez
0 0
HNK Čapljina
22 Sep 2018
- 15:30
NK Zvijezda (Gradačac)
3 2
NK Metalleghe BSI
23 Sep 2018
- 15:30
FK Olimpik
2 2
NK Novi Travnik
Kolo 8
29 Sep 2018
- 15:30
FK Velež
0 0
NK Metalleghe BSI
29 Sep 2018
- 15:30
HNK Čapljina
0 0
FK Igman (Konjic)
29 Sep 2018
- 15:30
NK Bosna (Visoko)
0 1
FK Goražde
29 Sep 2018
- 15:30
NK Bratstvo
1 0
FK Olimpik
29 Sep 2018
- 15:30
NK Jedinstvo (Bihać)
3 0
NK Vitez
29 Sep 2018
- 15:30
NK Novi Travnik
0 1
NK Zvijezda (Gradačac)
29 Sep 2018
- 15:30
NK Slaven
4 0
FK Rudar (Kakanj)
30 Sep 2018
- 15:30
NK TOŠK
2 1
HNK Orašje
Kolo 9
6 Oct 2018
- 15:30
FK Goražde
3 0
HNK Čapljina
6 Oct 2018
- 15:30
FK Igman (Konjic)
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
6 Oct 2018
- 15:30
FK Olimpik
2 0
NK Bosna (Visoko)
6 Oct 2018
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
1 3
FK Velež
6 Oct 2018
- 15:30
HNK Orašje
2 1
NK Slaven
6 Oct 2018
- 15:30
NK Metalleghe BSI
1 1
NK Novi Travnik
6 Oct 2018
- 15:30
NK Vitez
1 3
NK TOŠK
6 Oct 2018
- 15:30
NK Zvijezda (Gradačac)
2 0
NK Bratstvo
Kolo 10
13 Oct 2018
- 15:00
FK Rudar (Kakanj)
3 1
HNK Orašje
13 Oct 2018
- 15:00
FK Velež
5 0
NK Novi Travnik
13 Oct 2018
- 15:00
HNK Čapljina
1 3
FK Olimpik
13 Oct 2018
- 15:00
NK Bosna (Visoko)
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
13 Oct 2018
- 15:00
NK Bratstvo
5 3
NK Metalleghe BSI
13 Oct 2018
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
FK Goražde
13 Oct 2018
- 15:00
NK Slaven
1 0
NK Vitez
14 Oct 2018
- 15:00
NK TOŠK
1 0
FK Igman (Konjic)
Kolo 11
20 Oct 2018
- 14:30
FK Goražde
0 0
NK TOŠK
20 Oct 2018
- 14:30
FK Igman (Konjic)
3 0
NK Slaven
20 Oct 2018
- 14:30
HNK Orašje
1 3
FK Velež
20 Oct 2018
- 14:30
NK Metalleghe BSI
2 1
NK Bosna (Visoko)
20 Oct 2018
- 14:30
NK Novi Travnik
1 2
NK Bratstvo
20 Oct 2018
- 14:30
NK Vitez
0 4
FK Rudar (Kakanj)
20 Oct 2018
- 14:30
NK Zvijezda (Gradačac)
5 0
HNK Čapljina
21 Oct 2018
- 14:30
FK Olimpik
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
Kolo 12
27 Oct 2018
- 14:30
FK Rudar (Kakanj)
3 0
FK Igman (Konjic)
27 Oct 2018
- 14:30
FK Velež
3 1
NK Bratstvo
27 Oct 2018
- 14:30
HNK Čapljina
2 1
NK Metalleghe BSI
27 Oct 2018
- 14:30
HNK Orašje
3 3
NK Vitez
27 Oct 2018
- 14:30
NK Bosna (Visoko)
1 0
NK Novi Travnik
27 Oct 2018
- 14:30
NK Jedinstvo (Bihać)
3 0
NK Zvijezda (Gradačac)
27 Oct 2018
- 14:30
NK Slaven
1 0
FK Goražde
28 Oct 2018
- 14:30
NK TOŠK
0 0
FK Olimpik
Kolo 13
3 Nov 2018
- 13:30
FK Goražde
0 0
FK Rudar (Kakanj)
3 Nov 2018
- 13:30
FK Igman (Konjic)
1 1
HNK Orašje
3 Nov 2018
- 13:30
NK Bratstvo
4 0
NK Bosna (Visoko)
3 Nov 2018
- 13:30
NK Metalleghe BSI
2 2
NK Jedinstvo (Bihać)
3 Nov 2018
- 13:30
NK Novi Travnik
0 1
HNK Čapljina
3 Nov 2018
- 13:30
NK Vitez
0 3
FK Velež
3 Nov 2018
- 13:30
NK Zvijezda (Gradačac)
3 0
NK TOŠK
4 Nov 2018
- 13:30
FK Olimpik
4 0
NK Slaven
Kolo 14
10 Nov 2018
- 13:30
FK Rudar (Kakanj)
0 1
FK Olimpik
10 Nov 2018
- 13:30
FK Velež
5 1
NK Bosna (Visoko)
10 Nov 2018
- 13:30
HNK Čapljina
0 0
NK Bratstvo
10 Nov 2018
- 13:30
HNK Orašje
2 2
FK Goražde
10 Nov 2018
- 13:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Novi Travnik
10 Nov 2018
- 13:30
NK Slaven
3 3
NK Zvijezda (Gradačac)
10 Nov 2018
- 13:30
NK Vitez
1 0
FK Igman (Konjic)
11 Nov 2018
- 13:30
NK TOŠK
3 2
NK Metalleghe BSI
Kolo 15
17 Nov 2018
- 13:30
FK Goražde
3 1
NK Vitez
17 Nov 2018
- 13:30
FK Igman (Konjic)
0 1
FK Velež
17 Nov 2018
- 13:30
NK Bosna (Visoko)
1 4
HNK Čapljina
17 Nov 2018
- 13:30
NK Bratstvo
1 2
NK Jedinstvo (Bihać)
17 Nov 2018
- 13:30
NK Metalleghe BSI
2 0
NK Slaven
17 Nov 2018
- 13:30
NK Novi Travnik
2 1
NK TOŠK
17 Nov 2018
- 13:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 6
FK Rudar (Kakanj)
18 Nov 2018
- 13:30
FK Olimpik
1 0
HNK Orašje
Kolo 16
2 Mar 2019
- 15:00
FK Goražde
0 2
FK Igman (Konjic)
2 Mar 2019
- 15:00
FK Velež
4 0
HNK Čapljina
2 Mar 2019
- 15:00
NK Bosna (Visoko)
0 0
NK Jedinstvo (Bihać)
2 Mar 2019
- 15:00
NK Bratstvo
0 1
NK TOŠK
2 Mar 2019
- 15:00
NK Metalleghe BSI
2 1
FK Rudar (Kakanj)
2 Mar 2019
- 15:00
NK Novi Travnik
2 1
NK Slaven
2 Mar 2019
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 1
HNK Orašje
3 Mar 2019
- 15:00
FK Olimpik
2 0
NK Vitez
Kolo 17
9 Mar 2019
- 15:00
FK Goražde
1 0
FK Velež
9 Mar 2019
- 15:00
FK Igman (Konjic)
0 1
FK Olimpik
9 Mar 2019
- 15:00
FK Rudar (Kakanj)
0 1
NK Novi Travnik
9 Mar 2019
- 15:00
HNK Orašje
1 0
NK Metalleghe BSI
9 Mar 2019
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
0 2
HNK Čapljina
9 Mar 2019
- 15:00
NK Slaven
1 0
NK Bratstvo
9 Mar 2019
- 15:00
NK Vitez
2 1
NK Zvijezda (Gradačac)
10 Mar 2019
- 15:00
NK TOŠK
2 1
NK Bosna (Visoko)
Kolo 18
16 Mar 2019
- 15:00
FK Velež
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
16 Mar 2019
- 15:00
HNK Čapljina
1 0
NK TOŠK
16 Mar 2019
- 15:00
NK Bosna (Visoko)
1 1
NK Slaven
16 Mar 2019
- 15:00
NK Bratstvo
2 0
FK Rudar (Kakanj)
16 Mar 2019
- 15:00
NK Metalleghe BSI
1 0
NK Vitez
16 Mar 2019
- 15:00
NK Novi Travnik
1 1
HNK Orašje
16 Mar 2019
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
2 1
FK Igman (Konjic)
17 Mar 2019
- 15:00
FK Olimpik
3 0
FK Goražde
Kolo 19
24 Mar 2019
- 15:30
FK Goražde
3 0
NK Zvijezda (Gradačac)
24 Mar 2019
- 15:30
FK Igman (Konjic)
0 1
NK Metalleghe BSI
24 Mar 2019
- 15:30
FK Olimpik
2 2
FK Velež
24 Mar 2019
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
2 2
NK Bosna (Visoko)
24 Mar 2019
- 15:30
HNK Orašje
0 1
NK Bratstvo
24 Mar 2019
- 15:30
NK Slaven
3 1
HNK Čapljina
24 Mar 2019
- 15:30
NK TOŠK
4 0
NK Jedinstvo (Bihać)
24 Mar 2019
- 15:30
NK Vitez
2 0
NK Novi Travnik
Kolo 20
30 Mar 2019
- 15:30
FK Velež
5 3
NK TOŠK
30 Mar 2019
- 15:30
HNK Čapljina
2 4
FK Rudar (Kakanj)
30 Mar 2019
- 15:30
NK Bosna (Visoko)
0 1
HNK Orašje
30 Mar 2019
- 15:30
NK Bratstvo
2 0
NK Vitez
30 Mar 2019
- 15:30
NK Metalleghe BSI
2 1
FK Goražde
30 Mar 2019
- 15:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Slaven
30 Mar 2019
- 15:30
NK Novi Travnik
1 1
FK Igman (Konjic)
30 Mar 2019
- 15:30
NK Zvijezda (Gradačac)
0 1
FK Olimpik
Kolo 21
6 Apr 2019
- 16:00
FK Goražde
5 0
NK Novi Travnik
6 Apr 2019
- 16:00
FK Igman (Konjic)
1 1
NK Bratstvo
6 Apr 2019
- 16:00
FK Rudar (Kakanj)
2 1
NK Jedinstvo (Bihać)
6 Apr 2019
- 16:00
HNK Orašje
3 1
HNK Čapljina
6 Apr 2019
- 16:00
NK Slaven
1 0
NK TOŠK
6 Apr 2019
- 16:00
NK Vitez
2 0
NK Bosna (Visoko)
6 Apr 2019
- 16:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 0
FK Velež
7 Apr 2019
- 16:00
FK Olimpik
3 0
NK Metalleghe BSI
Kolo 22
13 Apr 2019
- 16:30
FK Velež
2 0
NK Slaven
13 Apr 2019
- 16:30
HNK Čapljina
0 1
NK Vitez
13 Apr 2019
- 16:30
NK Bosna (Visoko)
0 2
FK Igman (Konjic)
13 Apr 2019
- 16:30
NK Bratstvo
1 0
FK Goražde
13 Apr 2019
- 16:30
NK Metalleghe BSI
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
13 Apr 2019
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 0
HNK Orašje
13 Apr 2019
- 16:30
NK Novi Travnik
0 2
FK Olimpik
14 Apr 2019
- 16:30
NK TOŠK
2 1
FK Rudar (Kakanj)
Kolo 23
20 Apr 2019
- 16:30
FK Goražde
4 0
NK Bosna (Visoko)
20 Apr 2019
- 16:30
FK Igman (Konjic)
1 0
HNK Čapljina
20 Apr 2019
- 16:30
FK Olimpik
3 0
NK Bratstvo
20 Apr 2019
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
NK Slaven
20 Apr 2019
- 16:30
HNK Orašje
1 1
NK TOŠK
20 Apr 2019
- 16:30
NK Metalleghe BSI
0 1
FK Velež
20 Apr 2019
- 16:30
NK Vitez
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
20 Apr 2019
- 16:30
NK Zvijezda (Gradačac)
2 0
NK Novi Travnik
Kolo 24
27 Apr 2019
- 17:00
FK Velež
4 0
FK Rudar (Kakanj)
27 Apr 2019
- 17:00
HNK Čapljina
4 3
FK Goražde
27 Apr 2019
- 17:00
NK Bosna (Visoko)
1 2
FK Olimpik
27 Apr 2019
- 17:00
NK Bratstvo
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
27 Apr 2019
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
3 1
FK Igman (Konjic)
27 Apr 2019
- 17:00
NK Novi Travnik
0 3
NK Metalleghe BSI
27 Apr 2019
- 17:00
NK Slaven
1 0
HNK Orašje
28 Apr 2019
- 17:00
NK TOŠK
2 0
NK Vitez
Kolo 25
4 May 2019
- 17:00
FK Goražde
6 1
NK Jedinstvo (Bihać)
4 May 2019
- 17:00
FK Igman (Konjic)
3 0
NK TOŠK
4 May 2019
- 17:00
HNK Orašje
3 1
FK Rudar (Kakanj)
4 May 2019
- 17:00
NK Metalleghe BSI
0 0
NK Bratstvo
4 May 2019
- 17:00
NK Novi Travnik
0 2
FK Velež
4 May 2019
- 17:00
NK Vitez
4 3
NK Slaven
4 May 2019
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
6 0
NK Bosna (Visoko)
5 May 2019
- 17:00
FK Olimpik
4 1
HNK Čapljina
Kolo 26
11 May 2019
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
1 1
NK Vitez
11 May 2019
- 17:00
FK Velež
3 0
HNK Orašje
11 May 2019
- 17:00
HNK Čapljina
2 0
NK Zvijezda (Gradačac)
11 May 2019
- 17:00
NK Bosna (Visoko)
1 5
NK Metalleghe BSI
11 May 2019
- 17:00
NK Bratstvo
3 2
NK Novi Travnik
11 May 2019
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 2
FK Olimpik
11 May 2019
- 17:00
NK Slaven
1 0
FK Igman (Konjic)
12 May 2019
- 17:00
NK TOŠK
2 2
FK Goražde
Kolo 27
18 May 2019
- 17:30
FK Goražde
3 1
NK Slaven
18 May 2019
- 17:30
FK Igman (Konjic)
2 1
FK Rudar (Kakanj)
18 May 2019
- 17:30
NK Bratstvo
0 3
FK Velež
18 May 2019
- 17:30
NK Metalleghe BSI
3 1
HNK Čapljina
18 May 2019
- 17:30
NK Novi Travnik
1 0
NK Bosna (Visoko)
18 May 2019
- 17:30
NK Vitez
1 2
HNK Orašje
18 May 2019
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
19 May 2019
- 17:30
FK Olimpik
6 1
NK TOŠK
Kolo 28
22 May 2019
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
2 0
FK Goražde
22 May 2019
- 17:30
FK Velež
1 0
NK Vitez
22 May 2019
- 17:30
HNK Čapljina
2 0
NK Novi Travnik
22 May 2019
- 17:30
HNK Orašje
0 0
FK Igman (Konjic)
22 May 2019
- 17:30
NK Bosna (Visoko)
1 4
NK Bratstvo
22 May 2019
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Metalleghe BSI
22 May 2019
- 17:30
NK Slaven
2 0
FK Olimpik
22 May 2019
- 17:30
NK TOŠK
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
Kolo 29
25 May 2019
- 17:30
FK Goražde
4 0
HNK Orašje
25 May 2019
- 17:30
FK Igman (Konjic)
1 0
NK Vitez
25 May 2019
- 17:30
FK Olimpik
3 1
FK Rudar (Kakanj)
25 May 2019
- 17:30
NK Bosna (Visoko)
0 2
FK Velež
25 May 2019
- 17:30
NK Bratstvo
1 2
HNK Čapljina
25 May 2019
- 17:30
NK Metalleghe BSI
2 1
NK TOŠK
25 May 2019
- 17:30
NK Novi Travnik
2 2
NK Jedinstvo (Bihać)
25 May 2019
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 2
NK Slaven
Kolo 30
1 Jun 2019
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
4 2
NK Zvijezda (Gradačac)
1 Jun 2019
- 17:30
FK Velež
4 2
FK Igman (Konjic)
1 Jun 2019
- 17:30
HNK Čapljina
5 2
NK Bosna (Visoko)
1 Jun 2019
- 17:30
HNK Orašje
3 1
FK Olimpik
1 Jun 2019
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Bratstvo
1 Jun 2019
- 17:30
NK Slaven
6 0
NK Metalleghe BSI
1 Jun 2019
- 17:30
NK TOŠK
5 1
NK Novi Travnik
1 Jun 2019
- 17:30
NK Vitez
2 2
FK Goražde
Copyright PLBIH © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
P