PLBiH – Premijer liga BiH

Sve o fudbalu u BiH

Prva liga FBiH

2021/2022
#
Ekipa
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
30
20
8
2
47
16
31
68
2
NK GOŠK
P
P
P
P
P
30
19
9
2
56
24
32
66
3
FK Budućnost
P
I
P
I
P
30
14
10
6
48
34
14
52
4
30
15
7
8
40
35
5
52
5
NK TOŠK
I
N
I
N
P
30
14
10
6
46
32
14
52
6
OFK Gradina
P
P
I
P
I
30
14
3
13
49
47
2
45
7
NK Bratstvo
P
I
I
P
I
30
13
5
12
48
43
5
44
8
HNK Orašje
P
N
P
I
P
30
12
7
11
36
41
-5
43
9
FK Goražde
I
P
I
I
I
30
11
5
14
33
40
-7
38
10
30
8
9
13
36
37
-1
33
11
BFK Simm Bau
I
I
P
P
I
30
8
8
14
31
33
-2
32
12
FK Radnik (H)
I
N
I
P
I
30
6
13
11
23
35
-12
31
13
30
8
5
17
34
56
-22
29
14
NK Travnik
I
P
I
I
I
30
6
10
14
36
45
-9
28
15
FK Mladost DK
I
P
I
I
I
30
8
3
19
35
55
-20
27
16
HNK Tomislav
I
P
P
I
I
30
6
4
20
29
54
-25
22
Kolo 1
14 Aug 2021
- 17:00
BFK Simm Bau
1 2
NK Bratstvo
14 Aug 2021
- 17:00
FK Budućnost
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
14 Aug 2021
- 17:00
FK Igman (Konjic)
1 0
NK Travnik
14 Aug 2021
- 17:00
FK Radnik (H)
1 1
NK TOŠK
14 Aug 2021
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
1 1
NK GOŠK
14 Aug 2021
- 17:00
HNK Orašje
1 0
FK Goražde
14 Aug 2021
- 17:00
HNK Tomislav
2 3
OFK Gradina
14 Aug 2021
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
4 1
FK Mladost DK
Kolo 2
21 Aug 2021
- 17:00
FK Budućnost
0 0
BFK Simm Bau
21 Aug 2021
- 17:00
FK Goražde
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
21 Aug 2021
- 17:00
FK Mladost DK
2 3
HNK Tomislav
21 Aug 2021
- 17:00
NK Bratstvo
1 1
FK Rudar (Kakanj)
21 Aug 2021
- 17:00
NK GOŠK
0 0
FK Igman (Konjic)
21 Aug 2021
- 17:00
NK Travnik
2 1
HNK Orašje
21 Aug 2021
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 2
NK TOŠK
21 Aug 2021
- 17:00
OFK Gradina
5 0
FK Radnik (H)
Kolo 3
28 Aug 2021
- 17:00
BFK Simm Bau
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
28 Aug 2021
- 17:00
FK Igman (Konjic)
3 1
NK Bratstvo
28 Aug 2021
- 17:00
FK Radnik (H)
3 0
FK Mladost DK
28 Aug 2021
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
2 2
FK Budućnost
28 Aug 2021
- 17:00
HNK Orašje
1 1
NK GOŠK
28 Aug 2021
- 17:00
HNK Tomislav
0 4
FK Goražde
28 Aug 2021
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
NK Travnik
29 Aug 2021
- 17:00
NK TOŠK
1 0
OFK Gradina
Kolo 4
4 Sep 2021
- 16:30
BFK Simm Bau
4 0
FK Rudar (Kakanj)
4 Sep 2021
- 16:30
FK Budućnost
1 2
FK Igman (Konjic)
4 Sep 2021
- 16:30
FK Goražde
0 1
FK Radnik (H)
4 Sep 2021
- 16:30
FK Mladost DK
2 4
NK TOŠK
4 Sep 2021
- 16:30
NK Bratstvo
4 1
HNK Orašje
4 Sep 2021
- 16:30
NK Travnik
1 1
HNK Tomislav
5 Sep 2021
- 16:30
NK GOŠK
2 1
NK Jedinstvo (Bihać)
5 Sep 2021
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
2 0
OFK Gradina
Kolo 5
11 Sep 2021
- 16:30
FK Igman (Konjic)
2 1
BFK Simm Bau
11 Sep 2021
- 16:30
FK Radnik (H)
0 0
NK Travnik
11 Sep 2021
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
11 Sep 2021
- 16:30
HNK Orašje
2 2
FK Budućnost
11 Sep 2021
- 16:30
HNK Tomislav
0 1
NK GOŠK
11 Sep 2021
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 3
NK Bratstvo
11 Sep 2021
- 16:30
OFK Gradina
4 3
FK Mladost DK
12 Sep 2021
- 16:30
NK TOŠK
3 0
FK Goražde
Kolo 6
18 Sep 2021
- 16:00
BFK Simm Bau
1 1
HNK Orašje
18 Sep 2021
- 16:00
FK Budućnost
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
18 Sep 2021
- 16:00
FK Goražde
2 1
OFK Gradina
18 Sep 2021
- 16:00
FK Rudar (Kakanj)
1 0
FK Igman (Konjic)
18 Sep 2021
- 16:00
NK Bratstvo
3 0
HNK Tomislav
18 Sep 2021
- 16:00
NK Travnik
1 1
NK TOŠK
18 Sep 2021
- 16:00
NK Zvijezda (Gradačac)
3 0
FK Mladost DK
19 Sep 2021
- 16:00
NK GOŠK
2 0
FK Radnik (H)
Kolo 7
25 Sep 2021
- 15:30
FK Igman (Konjic)
0 0
NK Zvijezda (Gradačac)
25 Sep 2021
- 15:30
FK Radnik (H)
0 0
NK Bratstvo
25 Sep 2021
- 15:30
HNK Orašje
2 1
FK Rudar (Kakanj)
25 Sep 2021
- 15:30
HNK Tomislav
0 1
FK Budućnost
25 Sep 2021
- 15:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 0
BFK Simm Bau
25 Sep 2021
- 15:30
OFK Gradina
4 3
NK Travnik
26 Sep 2021
- 15:30
FK Mladost DK
4 1
FK Goražde
26 Sep 2021
- 15:30
NK TOŠK
0 2
NK GOŠK
Kolo 8
2 Oct 2021
- 15:30
BFK Simm Bau
3 1
HNK Tomislav
2 Oct 2021
- 15:30
FK Budućnost
0 0
FK Radnik (H)
2 Oct 2021
- 15:30
FK Igman (Konjic)
2 0
HNK Orašje
2 Oct 2021
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
2 Oct 2021
- 15:30
NK Bratstvo
2 0
NK TOŠK
2 Oct 2021
- 15:30
NK Zvijezda (Gradačac)
0 1
FK Goražde
3 Oct 2021
- 15:30
NK GOŠK
6 1
OFK Gradina
3 Oct 2021
- 15:30
NK Travnik
2 0
FK Mladost DK
Kolo 9
10 Oct 2021
- 15:00
FK Goražde
1 0
NK Travnik
10 Oct 2021
- 15:00
FK Mladost DK
0 1
NK GOŠK
10 Oct 2021
- 15:00
FK Radnik (H)
0 0
BFK Simm Bau
10 Oct 2021
- 15:00
HNK Orašje
2 0
NK Zvijezda (Gradačac)
10 Oct 2021
- 15:00
HNK Tomislav
0 0
FK Rudar (Kakanj)
10 Oct 2021
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 3
FK Igman (Konjic)
10 Oct 2021
- 15:00
NK TOŠK
1 1
FK Budućnost
10 Oct 2021
- 15:00
OFK Gradina
2 1
NK Bratstvo
Kolo 10
16 Oct 2021
- 15:00
BFK Simm Bau
1 3
NK TOŠK
16 Oct 2021
- 15:00
FK Budućnost
3 2
OFK Gradina
16 Oct 2021
- 15:00
FK Igman (Konjic)
2 1
HNK Tomislav
16 Oct 2021
- 15:00
FK Rudar (Kakanj)
0 2
FK Radnik (H)
16 Oct 2021
- 15:00
HNK Orašje
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
16 Oct 2021
- 15:00
NK Bratstvo
1 3
FK Mladost DK
16 Oct 2021
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 1
NK Travnik
17 Oct 2021
- 15:00
NK GOŠK
2 1
FK Goražde
Kolo 11
23 Oct 2021
- 14:30
FK Goražde
1 4
NK Bratstvo
23 Oct 2021
- 14:30
FK Mladost DK
1 3
FK Budućnost
23 Oct 2021
- 14:30
FK Radnik (H)
0 1
FK Igman (Konjic)
23 Oct 2021
- 14:30
HNK Tomislav
1 1
HNK Orašje
23 Oct 2021
- 14:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
23 Oct 2021
- 14:30
NK Travnik
0 2
NK GOŠK
23 Oct 2021
- 14:30
OFK Gradina
1 0
BFK Simm Bau
24 Oct 2021
- 14:30
NK TOŠK
1 0
FK Rudar (Kakanj)
Kolo 12
30 Oct 2021
- 14:30
BFK Simm Bau
0 1
FK Mladost DK
30 Oct 2021
- 14:30
FK Budućnost
2 0
FK Goražde
30 Oct 2021
- 14:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
OFK Gradina
30 Oct 2021
- 14:30
HNK Orašje
0 0
FK Radnik (H)
30 Oct 2021
- 14:30
NK Bratstvo
2 1
NK Travnik
30 Oct 2021
- 14:30
NK Jedinstvo (Bihać)
3 1
HNK Tomislav
30 Oct 2021
- 14:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 1
NK GOŠK
31 Oct 2021
- 13:30
FK Igman (Konjic)
1 0
NK TOŠK
Kolo 13
6 Nov 2021
- 13:30
FK Goražde
1 0
BFK Simm Bau
6 Nov 2021
- 13:30
FK Mladost DK
1 1
FK Rudar (Kakanj)
6 Nov 2021
- 13:30
FK Radnik (H)
2 1
NK Jedinstvo (Bihać)
6 Nov 2021
- 13:30
HNK Tomislav
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
6 Nov 2021
- 13:30
OFK Gradina
2 0
FK Igman (Konjic)
7 Nov 2021
- 13:30
NK GOŠK
2 2
NK Bratstvo
7 Nov 2021
- 13:30
NK TOŠK
3 1
HNK Orašje
7 Nov 2021
- 13:30
NK Travnik
0 2
FK Budućnost
Kolo 14
14 Nov 2021
- 13:30
BFK Simm Bau
2 2
NK Travnik
14 Nov 2021
- 13:30
FK Budućnost
1 1
NK GOŠK
14 Nov 2021
- 13:30
FK Igman (Konjic)
3 0
FK Mladost DK
14 Nov 2021
- 13:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
FK Goražde
14 Nov 2021
- 13:30
HNK Orašje
1 0
OFK Gradina
14 Nov 2021
- 13:30
HNK Tomislav
0 3
FK Radnik (H)
14 Nov 2021
- 13:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 4
NK TOŠK
14 Nov 2021
- 13:30
NK Zvijezda (Gradačac)
2 1
NK Bratstvo
Kolo 15
20 Nov 2021
- 13:30
FK Goražde
1 1
FK Igman (Konjic)
20 Nov 2021
- 13:30
FK Mladost DK
0 2
HNK Orašje
20 Nov 2021
- 13:30
FK Radnik (H)
0 1
NK Zvijezda (Gradačac)
20 Nov 2021
- 13:30
NK Bratstvo
2 0
FK Budućnost
20 Nov 2021
- 13:30
NK Travnik
3 3
FK Rudar (Kakanj)
20 Nov 2021
- 13:30
OFK Gradina
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
21 Nov 2021
- 13:30
NK GOŠK
2 0
BFK Simm Bau
21 Nov 2021
- 13:30
NK TOŠK
3 1
HNK Tomislav
Kolo 16
5 Mar 2022
- 14:00
FK Goražde
3 0
HNK Orašje
5 Mar 2022
- 15:00
FK Mladost DK
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
5 Mar 2022
- 15:00
NK Bratstvo
2 1
BFK Simm Bau
5 Mar 2022
- 15:00
NK Travnik
1 1
FK Igman (Konjic)
5 Mar 2022
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
2 2
FK Budućnost
5 Mar 2022
- 15:00
OFK Gradina
0 1
HNK Tomislav
6 Mar 2022
- 15:00
NK GOŠK
3 2
FK Rudar (Kakanj)
16 Mar 2022
- 15:00
NK TOŠK
1 0
FK Radnik (H)
Kolo 17
12 Mar 2022
- 15:00
BFK Simm Bau
2 0
FK Budućnost
12 Mar 2022
- 15:00
FK Igman (Konjic)
1 0
NK GOŠK
12 Mar 2022
- 15:00
FK Radnik (H)
1 1
OFK Gradina
12 Mar 2022
- 15:00
FK Rudar (Kakanj)
3 0
NK Bratstvo
12 Mar 2022
- 15:00
HNK Orašje
2 1
NK Travnik
12 Mar 2022
- 15:00
HNK Tomislav
0 2
FK Mladost DK
12 Mar 2022
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 1
FK Goražde
13 Mar 2022
- 15:00
NK TOŠK
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
Kolo 18
19 Mar 2022
- 15:00
FK Budućnost
3 0
FK Rudar (Kakanj)
19 Mar 2022
- 15:00
FK Goražde
3 2
HNK Tomislav
19 Mar 2022
- 15:00
FK Mladost DK
1 1
FK Radnik (H)
19 Mar 2022
- 15:00
NK Bratstvo
1 2
FK Igman (Konjic)
19 Mar 2022
- 15:00
NK Travnik
1 1
NK Jedinstvo (Bihać)
19 Mar 2022
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
3 2
BFK Simm Bau
19 Mar 2022
- 15:00
OFK Gradina
1 1
NK TOŠK
20 Mar 2022
- 15:00
NK GOŠK
2 0
HNK Orašje
Kolo 19
26 Mar 2022
- 15:30
FK Igman (Konjic)
1 1
FK Budućnost
26 Mar 2022
- 15:30
FK Radnik (H)
0 0
FK Goražde
26 Mar 2022
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
2 0
BFK Simm Bau
26 Mar 2022
- 15:30
HNK Orašje
1 0
NK Bratstvo
26 Mar 2022
- 15:30
HNK Tomislav
0 1
NK Travnik
26 Mar 2022
- 15:30
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
NK GOŠK
27 Mar 2022
- 15:30
NK TOŠK
1 0
FK Mladost DK
27 Mar 2022
- 15:30
OFK Gradina
3 1
NK Zvijezda (Gradačac)
Kolo 20
2 Apr 2022
- 16:00
BFK Simm Bau
0 0
FK Igman (Konjic)
2 Apr 2022
- 16:00
FK Budućnost
2 0
HNK Orašje
2 Apr 2022
- 16:00
FK Goražde
0 1
NK TOŠK
2 Apr 2022
- 16:00
FK Mladost DK
2 1
OFK Gradina
2 Apr 2022
- 16:00
NK Bratstvo
3 2
NK Jedinstvo (Bihać)
2 Apr 2022
- 16:00
NK Travnik
0 0
FK Radnik (H)
2 Apr 2022
- 16:00
NK Zvijezda (Gradačac)
0 1
FK Rudar (Kakanj)
3 Apr 2022
- 16:00
NK GOŠK
0 0
HNK Tomislav
Kolo 21
9 Apr 2022
- 16:30
FK Mladost DK
1 2
NK Zvijezda (Gradačac)
9 Apr 2022
- 16:30
FK Radnik (H)
1 2
NK GOŠK
9 Apr 2022
- 16:30
HNK Orašje
1 0
BFK Simm Bau
9 Apr 2022
- 16:30
HNK Tomislav
2 0
NK Bratstvo
9 Apr 2022
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 2
FK Budućnost
9 Apr 2022
- 16:30
OFK Gradina
1 1
FK Goražde
10 Apr 2022
- 16:30
FK Igman (Konjic)
3 0
FK Rudar (Kakanj)
10 Apr 2022
- 16:30
NK TOŠK
2 1
NK Travnik
Kolo 22
16 Apr 2022
- 16:30
BFK Simm Bau
3 2
NK Jedinstvo (Bihać)
16 Apr 2022
- 16:30
FK Budućnost
2 0
HNK Tomislav
16 Apr 2022
- 16:30
FK Goražde
1 0
FK Mladost DK
16 Apr 2022
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
HNK Orašje
16 Apr 2022
- 16:30
NK Bratstvo
0 0
FK Radnik (H)
16 Apr 2022
- 16:30
NK GOŠK
2 0
NK TOŠK
16 Apr 2022
- 16:30
NK Travnik
1 2
OFK Gradina
16 Apr 2022
- 16:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 1
FK Igman (Konjic)
Kolo 23
23 Apr 2022
- 17:00
FK Goražde
2 1
NK Zvijezda (Gradačac)
23 Apr 2022
- 17:00
FK Mladost DK
1 2
NK Travnik
23 Apr 2022
- 17:00
FK Radnik (H)
1 1
FK Budućnost
23 Apr 2022
- 17:00
HNK Orašje
0 4
FK Igman (Konjic)
23 Apr 2022
- 17:00
HNK Tomislav
0 1
BFK Simm Bau
23 Apr 2022
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
2 2
FK Rudar (Kakanj)
23 Apr 2022
- 17:00
OFK Gradina
1 4
NK GOŠK
24 Apr 2022
- 17:00
NK TOŠK
1 1
NK Bratstvo
Kolo 24
30 Apr 2022
- 17:00
BFK Simm Bau
2 0
FK Radnik (H)
30 Apr 2022
- 17:00
FK Budućnost
1 1
NK TOŠK
30 Apr 2022
- 17:00
FK Igman (Konjic)
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
30 Apr 2022
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
2 1
HNK Tomislav
30 Apr 2022
- 17:00
NK Bratstvo
3 1
OFK Gradina
30 Apr 2022
- 17:00
NK GOŠK
1 1
FK Mladost DK
30 Apr 2022
- 17:00
NK Travnik
3 1
FK Goražde
30 Apr 2022
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 1
HNK Orašje
Kolo 25
7 May 2022
- 17:00
FK Goražde
1 1
NK GOŠK
7 May 2022
- 17:00
FK Radnik (H)
0 2
FK Rudar (Kakanj)
7 May 2022
- 17:00
HNK Tomislav
1 2
FK Igman (Konjic)
7 May 2022
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
3 0
HNK Orašje
7 May 2022
- 17:00
NK Travnik
0 0
NK Zvijezda (Gradačac)
7 May 2022
- 17:00
OFK Gradina
3 2
FK Budućnost
8 May 2022
- 17:00
FK Mladost DK
2 1
NK Bratstvo
8 May 2022
- 17:00
NK TOŠK
1 1
BFK Simm Bau
Kolo 26
14 May 2022
- 17:00
BFK Simm Bau
0 1
OFK Gradina
14 May 2022
- 17:00
FK Budućnost
2 1
FK Mladost DK
14 May 2022
- 17:00
FK Igman (Konjic)
3 0
FK Radnik (H)
14 May 2022
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
3 1
NK TOŠK
14 May 2022
- 17:00
HNK Orašje
4 1
HNK Tomislav
14 May 2022
- 17:00
NK Bratstvo
3 1
FK Goražde
14 May 2022
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
5 0
NK Jedinstvo (Bihać)
15 May 2022
- 17:00
NK GOŠK
3 2
NK Travnik
Kolo 27
21 May 2022
- 17:30
FK Goražde
3 2
FK Budućnost
21 May 2022
- 17:30
FK Mladost DK
2 1
BFK Simm Bau
21 May 2022
- 17:30
FK Radnik (H)
2 2
HNK Orašje
21 May 2022
- 17:30
HNK Tomislav
4 0
NK Jedinstvo (Bihać)
21 May 2022
- 17:30
NK Travnik
3 0
NK Bratstvo
21 May 2022
- 17:30
OFK Gradina
3 1
FK Rudar (Kakanj)
22 May 2022
- 17:30
NK GOŠK
4 0
NK Zvijezda (Gradačac)
22 May 2022
- 17:30
NK TOŠK
1 1
FK Igman (Konjic)
Kolo 28
25 May 2022
- 17:30
BFK Simm Bau
1 0
FK Goražde
25 May 2022
- 17:30
FK Budućnost
2 1
NK Travnik
25 May 2022
- 17:30
FK Igman (Konjic)
1 0
OFK Gradina
25 May 2022
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
FK Mladost DK
25 May 2022
- 17:30
HNK Orašje
2 1
NK TOŠK
25 May 2022
- 17:30
NK Bratstvo
1 2
NK GOŠK
25 May 2022
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
5 3
FK Radnik (H)
25 May 2022
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 2
HNK Tomislav
Kolo 29
28 May 2022
- 17:30
FK Goražde
1 2
FK Rudar (Kakanj)
28 May 2022
- 17:30
FK Mladost DK
1 2
FK Igman (Konjic)
28 May 2022
- 17:30
FK Radnik (H)
1 0
HNK Tomislav
28 May 2022
- 17:30
NK Bratstvo
3 2
NK Zvijezda (Gradačac)
28 May 2022
- 17:30
NK GOŠK
4 3
FK Budućnost
28 May 2022
- 17:30
NK TOŠK
1 1
NK Jedinstvo (Bihać)
28 May 2022
- 17:30
NK Travnik
1 3
BFK Simm Bau
28 May 2022
- 17:30
OFK Gradina
3 2
HNK Orašje
Kolo 30
5 Jun 2022
- 17:30
BFK Simm Bau
0 1
NK GOŠK
5 Jun 2022
- 17:30
FK Budućnost
3 1
NK Bratstvo
5 Jun 2022
- 17:30
FK Igman (Konjic)
2 0
FK Goražde
5 Jun 2022
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
4 1
NK Travnik
5 Jun 2022
- 17:30
HNK Orašje
4 0
FK Mladost DK
5 Jun 2022
- 17:30
HNK Tomislav
3 5
NK TOŠK
5 Jun 2022
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
OFK Gradina
5 Jun 2022
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
4 1
FK Radnik (H)
Copyright PLBIH © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
P