PLBiH – Premijer liga BiH

Sve o fudbalu u BiH

Prva liga FBiH

2020/2021
Kolo 1
8 Aug 2020
- 17:30
FK Budućnost
2 3
BFK Simm Bau
8 Aug 2020
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
3 1
HNK Čapljina
8 Aug 2020
- 17:30
NK Bratstvo
2 0
FK Goražde
8 Aug 2020
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
NK GOŠK
8 Aug 2020
- 17:30
NK Slaven
1 1
FK Igman (Konjic)
8 Aug 2020
- 17:30
NK Travnik
1 0
FK Radnik (H)
8 Aug 2020
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
0 1
HNK Orašje
9 Aug 2020
- 17:30
NK TOŠK
0 1
HŠK Posušje
Kolo 2
14 Aug 2020
- 17:30
HNK Orašje
2 2
NK Bratstvo
15 Aug 2020
- 17:00
FK Igman (Konjic)
0 0
NK Travnik
15 Aug 2020
- 17:30
FK Goražde
3 2
FK Budućnost
15 Aug 2020
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
15 Aug 2020
- 17:30
HŠK Posušje
2 0
NK Slaven
16 Aug 2020
- 17:30
BFK Simm Bau
2 1
NK TOŠK
16 Aug 2020
- 17:30
FK Radnik (H)
1 3
FK Rudar (Kakanj)
16 Aug 2020
- 17:30
NK GOŠK
1 0
HNK Čapljina
Kolo 3
22 Aug 2020
- 17:00
FK Budućnost
3 2
HNK Orašje
22 Aug 2020
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
2 2
FK Igman (Konjic)
22 Aug 2020
- 17:00
HNK Čapljina
3 1
FK Radnik (H)
22 Aug 2020
- 17:00
NK Bratstvo
3 1
NK Jedinstvo (Bihać)
22 Aug 2020
- 17:00
NK Slaven
0 3
BFK Simm Bau
22 Aug 2020
- 17:00
NK Travnik
1 0
HŠK Posušje
22 Aug 2020
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 0
NK GOŠK
23 Aug 2020
- 17:00
NK TOŠK
2 1
FK Goražde
Kolo 4
29 Aug 2020
- 17:00
FK Goražde
0 0
NK Slaven
29 Aug 2020
- 17:00
FK Igman (Konjic)
4 0
HNK Čapljina
29 Aug 2020
- 17:00
HNK Orašje
2 2
NK TOŠK
29 Aug 2020
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
0 1
FK Budućnost
29 Aug 2020
- 17:00
HŠK Posušje
1 0
FK Rudar (Kakanj)
29 Aug 2020
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 0
NK Bratstvo
30 Aug 2020
- 17:00
BFK Simm Bau
1 1
NK Travnik
30 Aug 2020
- 17:00
NK GOŠK
1 2
FK Radnik (H)
Kolo 5
5 Sep 2020
- 16:30
FK Budućnost
0 0
NK Zvijezda (Gradačac)
5 Sep 2020
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
2 1
BFK Simm Bau
5 Sep 2020
- 16:30
HNK Čapljina
1 1
HŠK Posušje
5 Sep 2020
- 16:30
NK Bratstvo
1 0
NK GOŠK
5 Sep 2020
- 16:30
NK Slaven
4 3
HNK Orašje
5 Sep 2020
- 16:30
NK TOŠK
1 1
NK Jedinstvo (Bihać)
5 Sep 2020
- 16:30
NK Travnik
1 1
FK Goražde
6 Sep 2020
- 16:30
FK Radnik (H)
2 0
FK Igman (Konjic)
Kolo 6
12 Sep 2020
- 16:00
FK Goražde
3 0
FK Rudar (Kakanj)
12 Sep 2020
- 16:00
HNK Orašje
0 0
NK Travnik
12 Sep 2020
- 16:00
NK Bratstvo
4 1
FK Budućnost
12 Sep 2020
- 16:00
NK Jedinstvo (Bihać)
3 0
NK Slaven
12 Sep 2020
- 16:00
NK Zvijezda (Gradačac)
1 3
NK TOŠK
13 Sep 2020
- 16:00
BFK Simm Bau
2 1
HNK Čapljina
13 Sep 2020
- 16:00
NK GOŠK
0 0
FK Igman (Konjic)
13 Sep 2020
- 16:00
HŠK Posušje
3 1
FK Radnik (H)
Kolo 7
19 Sep 2020
- 15:30
FK Budućnost
1 0
NK GOŠK
19 Sep 2020
- 15:30
FK Igman (Konjic)
0 1
HŠK Posušje
19 Sep 2020
- 15:30
FK Radnik (H)
1 1
BFK Simm Bau
19 Sep 2020
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
5 0
HNK Orašje
19 Sep 2020
- 15:30
HNK Čapljina
2 2
FK Goražde
19 Sep 2020
- 15:30
NK Slaven
0 1
NK Zvijezda (Gradačac)
19 Sep 2020
- 15:30
NK Travnik
0 1
NK Jedinstvo (Bihać)
20 Sep 2020
- 15:30
NK TOŠK
3 0
NK Bratstvo
Kolo 8
26 Sep 2020
- 15:30
FK Budućnost
1 2
NK TOŠK
26 Sep 2020
- 15:30
FK Goražde
1 3
FK Radnik (H)
26 Sep 2020
- 15:30
HNK Orašje
3 0
HNK Čapljina
26 Sep 2020
- 15:30
NK Bratstvo
2 0
NK Slaven
26 Sep 2020
- 15:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
FK Rudar (Kakanj)
26 Sep 2020
- 15:30
NK Zvijezda (Gradačac)
3 2
NK Travnik
27 Sep 2020
- 15:30
BFK Simm Bau
2 0
FK Igman (Konjic)
27 Sep 2020
- 15:30
NK GOŠK
1 1
HŠK Posušje
Kolo 9
3 Oct 2020
- 15:30
FK Igman (Konjic)
3 1
FK Goražde
3 Oct 2020
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
3 Oct 2020
- 15:30
HNK Čapljina
1 1
NK Jedinstvo (Bihać)
3 Oct 2020
- 15:30
NK Slaven
1 1
FK Budućnost
3 Oct 2020
- 15:30
NK Travnik
1 0
NK Bratstvo
4 Oct 2020
- 15:30
FK Radnik (H)
0 0
HNK Orašje
4 Oct 2020
- 15:30
HŠK Posušje
0 0
BFK Simm Bau
4 Oct 2020
- 15:30
NK TOŠK
2 1
NK GOŠK
Kolo 10
10 Oct 2020
- 15:00
FK Budućnost
1 0
NK Travnik
10 Oct 2020
- 15:00
FK Goražde
1 0
HŠK Posušje
10 Oct 2020
- 15:00
HNK Orašje
2 1
FK Igman (Konjic)
10 Oct 2020
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
FK Radnik (H)
10 Oct 2020
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
4 0
HNK Čapljina
11 Oct 2020
- 15:00
NK Bratstvo
1 2
FK Rudar (Kakanj)
11 Oct 2020
- 15:00
NK GOŠK
1 0
BFK Simm Bau
11 Oct 2020
- 15:00
NK TOŠK
4 0
NK Slaven
Kolo 11
17 Oct 2020
- 14:30
FK Igman (Konjic)
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
17 Oct 2020
- 14:30
FK Rudar (Kakanj)
2 0
FK Budućnost
17 Oct 2020
- 14:30
HNK Čapljina
0 1
NK Bratstvo
17 Oct 2020
- 14:30
NK Slaven
0 1
NK GOŠK
17 Oct 2020
- 14:30
NK Travnik
1 0
NK TOŠK
18 Oct 2020
- 14:30
BFK Simm Bau
1 2
FK Goražde
18 Oct 2020
- 14:30
FK Radnik (H)
2 1
NK Zvijezda (Gradačac)
18 Oct 2020
- 14:30
HŠK Posušje
4 0
HNK Orašje
Kolo 12
24 Oct 2020
- 14:30
FK Budućnost
4 2
HNK Čapljina
24 Oct 2020
- 14:30
HNK Orašje
0 4
BFK Simm Bau
24 Oct 2020
- 14:30
NK Bratstvo
4 1
FK Radnik (H)
24 Oct 2020
- 14:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 2
HŠK Posušje
24 Oct 2020
- 14:30
NK Slaven
2 2
NK Travnik
24 Oct 2020
- 14:30
NK Zvijezda (Gradačac)
2 1
FK Igman (Konjic)
25 Oct 2020
- 14:30
NK GOŠK
0 1
FK Goražde
25 Oct 2020
- 14:30
NK TOŠK
1 1
FK Rudar (Kakanj)
Kolo 13
31 Oct 2020
- 13:30
BFK Simm Bau
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
31 Oct 2020
- 13:30
FK Goražde
1 0
HNK Orašje
31 Oct 2020
- 13:30
FK Igman (Konjic)
0 2
NK Bratstvo
31 Oct 2020
- 13:30
FK Radnik (H)
3 0
FK Budućnost
31 Oct 2020
- 13:30
FK Rudar (Kakanj)
4 0
NK Slaven
31 Oct 2020
- 13:30
HNK Čapljina
1 3
NK TOŠK
31 Oct 2020
- 13:30
HŠK Posušje
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
31 Oct 2020
- 13:30
NK Travnik
1 0
NK GOŠK
Kolo 14
7 Nov 2020
- 13:30
FK Budućnost
1 1
FK Igman (Konjic)
7 Nov 2020
- 13:30
NK Bratstvo
0 0
HŠK Posušje
7 Nov 2020
- 13:30
NK Jedinstvo (Bihać)
0 2
FK Goražde
7 Nov 2020
- 13:30
NK Slaven
0 1
HNK Čapljina
7 Nov 2020
- 13:30
NK TOŠK
1 1
FK Radnik (H)
7 Nov 2020
- 13:30
NK Travnik
1 1
FK Rudar (Kakanj)
7 Nov 2020
- 13:30
NK Zvijezda (Gradačac)
3 1
BFK Simm Bau
8 Nov 2020
- 13:30
NK GOŠK
2 1
HNK Orašje
Kolo 15
14 Nov 2020
- 13:30
BFK Simm Bau
1 0
NK Bratstvo
14 Nov 2020
- 13:30
FK Goražde
1 2
NK Zvijezda (Gradačac)
14 Nov 2020
- 13:30
FK Igman (Konjic)
1 2
NK TOŠK
14 Nov 2020
- 13:30
FK Radnik (H)
3 1
NK Slaven
14 Nov 2020
- 13:30
FK Rudar (Kakanj)
1 0
NK GOŠK
14 Nov 2020
- 13:30
HNK Čapljina
1 1
NK Travnik
14 Nov 2020
- 13:30
HNK Orašje
4 1
NK Jedinstvo (Bihać)
14 Nov 2020
- 13:30
HŠK Posušje
7 0
FK Budućnost
Kolo 16
6 Mar 2021
- 15:00
FK Goražde
2 0
NK Bratstvo
6 Mar 2021
- 15:00
FK Igman (Konjic)
3 0
NK Slaven
6 Mar 2021
- 15:00
HNK Čapljina
1 0
FK Rudar (Kakanj)
6 Mar 2021
- 15:00
HNK Orašje
2 1
NK Zvijezda (Gradačac)
7 Mar 2021
- 14:00
HŠK Posušje
0 2
NK TOŠK
7 Mar 2021
- 15:00
BFK Simm Bau
0 1
FK Budućnost
7 Mar 2021
- 15:00
FK Radnik (H)
1 4
NK Travnik
7 Mar 2021
- 15:00
NK GOŠK
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
Kolo 17
13 Mar 2021
- 15:00
FK Budućnost
2 2
FK Goražde
13 Mar 2021
- 15:00
FK Rudar (Kakanj)
0 1
FK Radnik (H)
13 Mar 2021
- 15:00
HNK Čapljina
0 1
NK GOŠK
13 Mar 2021
- 15:00
NK Bratstvo
1 2
HNK Orašje
13 Mar 2021
- 15:00
NK Slaven
0 4
HŠK Posušje
13 Mar 2021
- 15:00
NK Travnik
1 1
FK Igman (Konjic)
13 Mar 2021
- 15:00
NK Zvijezda (Gradačac)
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
14 Mar 2021
- 15:00
NK TOŠK
2 0
BFK Simm Bau
Kolo 18
20 Mar 2021
- 15:00
FK Goražde
2 1
NK TOŠK
20 Mar 2021
- 15:00
FK Igman (Konjic)
1 0
FK Rudar (Kakanj)
20 Mar 2021
- 15:00
HNK Orašje
1 2
FK Budućnost
20 Mar 2021
- 15:00
NK Jedinstvo (Bihać)
0 0
NK Bratstvo
21 Mar 2021
- 15:00
BFK Simm Bau
1 0
NK Slaven
21 Mar 2021
- 15:00
FK Radnik (H)
0 0
HNK Čapljina
21 Mar 2021
- 15:00
NK GOŠK
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
21 Mar 2021
- 15:00
HŠK Posušje
3 0
NK Travnik
Kolo 19
27 Mar 2021
- 15:30
FK Budućnost
2 0
NK Jedinstvo (Bihać)
27 Mar 2021
- 15:30
FK Rudar (Kakanj)
0 2
HŠK Posušje
27 Mar 2021
- 15:30
HNK Čapljina
1 0
FK Igman (Konjic)
27 Mar 2021
- 15:30
NK Bratstvo
1 3
NK Zvijezda (Gradačac)
27 Mar 2021
- 15:30
NK Slaven
1 2
FK Goražde
27 Mar 2021
- 15:30
NK Travnik
1 0
BFK Simm Bau
28 Mar 2021
- 15:30
FK Radnik (H)
0 0
NK GOŠK
28 Mar 2021
- 15:30
NK TOŠK
1 0
HNK Orašje
Kolo 20
3 Apr 2021
- 16:00
FK Goražde
2 1
NK Travnik
3 Apr 2021
- 16:00
FK Igman (Konjic)
0 1
FK Radnik (H)
3 Apr 2021
- 16:00
HNK Orašje
6 0
NK Slaven
3 Apr 2021
- 16:00
NK GOŠK
1 1
NK Bratstvo
3 Apr 2021
- 16:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK TOŠK
3 Apr 2021
- 16:00
HŠK Posušje
3 1
HNK Čapljina
3 Apr 2021
- 16:00
NK Zvijezda (Gradačac)
2 1
FK Budućnost
4 Apr 2021
- 16:00
BFK Simm Bau
1 3
FK Rudar (Kakanj)
Kolo 21
10 Apr 2021
- 16:30
FK Budućnost
3 0
NK Bratstvo
10 Apr 2021
- 16:30
FK Igman (Konjic)
0 2
NK GOŠK
10 Apr 2021
- 16:30
FK Rudar (Kakanj)
0 0
FK Goražde
10 Apr 2021
- 16:30
HNK Čapljina
3 2
BFK Simm Bau
10 Apr 2021
- 16:30
NK Slaven
0 3
NK Jedinstvo (Bihać)
10 Apr 2021
- 16:30
NK Travnik
3 1
HNK Orašje
11 Apr 2021
- 16:30
FK Radnik (H)
0 1
HŠK Posušje
11 Apr 2021
- 16:30
NK TOŠK
1 1
NK Zvijezda (Gradačac)
Kolo 22
17 Apr 2021
- 16:30
BFK Simm Bau
2 3
FK Radnik (H)
17 Apr 2021
- 16:30
FK Goražde
3 0
HNK Čapljina
17 Apr 2021
- 16:30
HNK Orašje
3 1
FK Rudar (Kakanj)
17 Apr 2021
- 16:30
NK Bratstvo
1 0
NK TOŠK
17 Apr 2021
- 16:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
NK Travnik
17 Apr 2021
- 16:30
HŠK Posušje
2 2
FK Igman (Konjic)
17 Apr 2021
- 16:30
NK Zvijezda (Gradačac)
5 1
NK Slaven
18 Apr 2021
- 16:30
NK GOŠK
1 0
FK Budućnost
Kolo 23
24 Apr 2021
- 17:00
FK Igman (Konjic)
3 0
BFK Simm Bau
24 Apr 2021
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
3 0
NK Jedinstvo (Bihać)
24 Apr 2021
- 17:00
HŠK Posušje
1 0
NK GOŠK
24 Apr 2021
- 17:00
NK Slaven
0 7
NK Bratstvo
24 Apr 2021
- 17:00
NK Travnik
1 0
NK Zvijezda (Gradačac)
25 Apr 2021
- 17:00
FK Radnik (H)
1 2
FK Goražde
25 Apr 2021
- 17:00
HNK Čapljina
2 0
HNK Orašje
25 Apr 2021
- 17:00
NK TOŠK
2 0
FK Budućnost
Kolo 24
30 Apr 2021
- 17:00
BFK Simm Bau
0 1
HŠK Posušje
30 Apr 2021
- 17:00
HNK Orašje
1 0
FK Radnik (H)
30 Apr 2021
- 17:00
NK Zvijezda (Gradačac)
0 0
FK Rudar (Kakanj)
1 May 2021
- 17:00
FK Goražde
0 2
FK Igman (Konjic)
1 May 2021
- 17:00
NK GOŠK
2 0
NK TOŠK
2 May 2021
- 17:00
FK Budućnost
2 0
NK Slaven
2 May 2021
- 17:00
NK Bratstvo
2 0
NK Travnik
2 May 2021
- 17:00
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
HNK Čapljina
Kolo 25
8 May 2021
- 17:00
FK Igman (Konjic)
3 1
HNK Orašje
8 May 2021
- 17:00
FK Rudar (Kakanj)
0 2
NK Bratstvo
8 May 2021
- 17:00
HNK Čapljina
3 1
NK Zvijezda (Gradačac)
8 May 2021
- 17:00
HŠK Posušje
2 0
FK Goražde
8 May 2021
- 17:00
NK Slaven
1 3
NK TOŠK
8 May 2021
- 17:00
NK Travnik
2 1
FK Budućnost
9 May 2021
- 17:00
BFK Simm Bau
1 1
NK GOŠK
9 May 2021
- 17:00
FK Radnik (H)
1 0
NK Jedinstvo (Bihać)
Kolo 26
14 May 2021
- 17:30
FK Budućnost
1 3
FK Rudar (Kakanj)
15 May 2021
- 17:30
FK Goražde
2 2
BFK Simm Bau
15 May 2021
- 17:30
HNK Orašje
1 1
HŠK Posušje
15 May 2021
- 17:30
NK Bratstvo
2 1
HNK Čapljina
15 May 2021
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
FK Igman (Konjic)
15 May 2021
- 17:30
NK TOŠK
1 0
NK Travnik
15 May 2021
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
0 0
FK Radnik (H)
16 May 2021
- 17:30
NK GOŠK
6 1
NK Slaven
Kolo 27
19 May 2021
- 17:30
BFK Simm Bau
2 0
HNK Orašje
19 May 2021
- 17:30
FK Goražde
4 1
NK GOŠK
19 May 2021
- 17:30
FK Igman (Konjic)
3 1
NK Zvijezda (Gradačac)
19 May 2021
- 17:30
FK Radnik (H)
0 0
NK Bratstvo
19 May 2021
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
2 1
NK TOŠK
19 May 2021
- 17:30
HNK Čapljina
2 1
FK Budućnost
19 May 2021
- 17:30
HŠK Posušje
4 1
NK Jedinstvo (Bihać)
19 May 2021
- 17:30
NK Travnik
2 2
NK Slaven
Kolo 28
22 May 2021
- 17:30
FK Budućnost
3 0
FK Radnik (H)
22 May 2021
- 17:30
HNK Orašje
1 0
FK Goražde
22 May 2021
- 17:30
NK Bratstvo
3 0
FK Igman (Konjic)
22 May 2021
- 17:30
NK GOŠK
6 1
NK Travnik
22 May 2021
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
1 0
BFK Simm Bau
22 May 2021
- 17:30
NK Slaven
0 1
FK Rudar (Kakanj)
22 May 2021
- 17:30
NK TOŠK
3 3
HNK Čapljina
22 May 2021
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
1 0
HŠK Posušje
Kolo 29
29 May 2021
- 17:30
BFK Simm Bau
2 2
NK Zvijezda (Gradačac)
29 May 2021
- 17:30
FK Goražde
1 1
NK Jedinstvo (Bihać)
29 May 2021
- 17:30
FK Igman (Konjic)
4 0
FK Budućnost
29 May 2021
- 17:30
FK Radnik (H)
0 1
NK TOŠK
29 May 2021
- 17:30
FK Rudar (Kakanj)
3 2
NK Travnik
29 May 2021
- 17:30
HNK Čapljina
5 1
NK Slaven
29 May 2021
- 17:30
HNK Orašje
3 3
NK GOŠK
29 May 2021
- 17:30
HŠK Posušje
1 1
NK Bratstvo
Kolo 30
5 Jun 2021
- 17:30
FK Budućnost
1 0
HŠK Posušje
5 Jun 2021
- 17:30
NK Bratstvo
0 4
BFK Simm Bau
5 Jun 2021
- 17:30
NK GOŠK
3 0
FK Rudar (Kakanj)
5 Jun 2021
- 17:30
NK Jedinstvo (Bihać)
2 1
HNK Orašje
5 Jun 2021
- 17:30
NK Slaven
1 3
FK Radnik (H)
5 Jun 2021
- 17:30
NK TOŠK
3 0
FK Igman (Konjic)
5 Jun 2021
- 17:30
NK Travnik
0 2
HNK Čapljina
5 Jun 2021
- 17:30
NK Zvijezda (Gradačac)
4 1
FK Goražde
Copyright PLBIH © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
P