PLBiH – Premijer liga BiH

Sve o fudbalu u BiH

Premijer liga BiH 2020/21

2020/2021
#
Ekipa
U
P
N
I
G+
G-
GR
Bod
1
P P P P N
33
21
4
8
59
31
28
67
2
N N N P P
33
18
11
4
53
24
29
65
3
N N N P P
33
16
13
4
50
30
20
61
4
P N N P P
33
17
8
8
47
30
17
59
5
N I P P P
33
18
5
10
50
30
20
59
6
N N N I I
33
13
9
11
36
35
1
48
7
I N I I P
33
12
8
13
50
43
7
44
8
P N N I N
33
10
7
16
31
41
-10
37
9
N N N I I
33
8
6
19
26
57
-31
30
10
I P I P I
33
7
7
19
26
46
-20
28
11
N I P I I
33
5
10
18
26
51
-25
25
12
I N I I I
33
7
4
22
22
58
-36
16
*Olimpik je zbog odustajanja od takmičenja izbačen iz lige i oduzeto mu je 9 bodova.
show in full screen
2–2
2–0
1–1
2–1
1–0
2–1
2–0
2–0
4–3
2–0
6–0
1–0
3–1
1–0
2–0
2–0
3–0
4–2
0–2
1–1
2–0
1–0
0–1
1–0
1–1
3–1
2–1
0–0
5–1
3–0
1–0
2–1
3–0
2–0
2–0
1–1
0–0
1–0
2–1
2–0
1–1
1–1
2–2
3–0
2–0
4–0
2–0
2–1
2–1
2–2
2–0
3–0
1–0
2–2
0–2
2–1
1–0
1–0
0–0
0–1
3–0
2–1
1–0
1–0
2–2
5–0
1–0
3–0
2–1
2–3
1–1
3–1
1–1
2–1
1–2
1–2
4–2
1–0
3–1
2–0
1–0
3–1
0–0
3–0
1–0
2–0
0–0
1–1
1–3
1–1
1–1
0–4
1–2
2–0
2–1
1–0
1–0
1–0
1–0
2–0
3–2
2–1
1–2
0–0
3–0
2–3
1–3
1–0
1–0
0–0
2–2
0–1
4–4
0–1
3–0
3–1
0–1
1–2
1–0
0–0
2–3
1–2
3–0
1–1
0–0
0–2
0–2
1–0
3–0
1–0
2–0
1–1
2–0
2–0
0–2
2–2
0–0
1–2
0–1
0–1
0–1
1–1
2–5
2–0
0–4
2–0
1–0
3–2
0–0
1–0
1–3
0–2
1–1
1–1
0–3
0–1
1–1
2–1
2–3
1–0
0–1
3–0
1–1
1–0
1–0
3–0
1–0
1–3
0–2
0–0
1–1
0–2
0–2
2–1
0–2
1–1
1–1
1–2
3–1
1–1
4–0
1–0
1–4
1–3
0–3
2–1
1–1
1–2
3–0
0–3
3–2
1–1
0–3
2–0
0–2
0–0
1–1
1–0
Kolo 1
1 Aug 2020 17:30
FK Sloboda
1 1
FK Radnik
1 Aug 2020 17:30
Sloboda
1
1
Radnik (B)
1 Aug 2020 18:00
FK Borac
6 0
FK Mladost DK
1 Aug 2020 18:00
Borac
6
0
Mladost DK
1 Aug 2020 20:00
HŠK Zrinjski
1 0
FK Olimpik
1 Aug 2020 20:00
Zrinjski
1
0
Olimpik
1 Aug 2020 20:30
FK Željezničar
3 0
FK Velež
1 Aug 2020 20:30
Željezničar
3
0
Velež
2 Aug 2020 17:30
FK Krupa
0 2
FK Sarajevo
2 Aug 2020 17:30
Krupa
0
2
Sarajevo
2 Aug 2020 20:00
NK Široki Brijeg
1 0
FK Tuzla City
2 Aug 2020 20:00
Široki Brijeg
1
0
Tuzla City
Kolo 2
7 Aug 2020 17:00
FK Radnik
0 2
FK Željezničar
7 Aug 2020 17:00
Radnik (B)
0
2
Željezničar
7 Aug 2020 19:00
FK Borac
2 0
FK Sloboda
7 Aug 2020 19:00
Borac
2
0
Sloboda
8 Aug 2020 17:00
FK Mladost DK
2 2
FK Sarajevo
8 Aug 2020 17:00
Mladost DK
2
2
Sarajevo
8 Aug 2020 17:30
FK Olimpik
1 2
NK Široki Brijeg
8 Aug 2020 17:30
Olimpik
1
2
Široki Brijeg
8 Aug 2020 19:00
FK Velež
2 0
HŠK Zrinjski
8 Aug 2020 19:00
Velež
2
0
Zrinjski
8 Aug 2020 20:30
FK Tuzla City
1 0
FK Krupa
8 Aug 2020 20:30
Tuzla City
1
0
Krupa
Kolo 3
11 Aug 2020 17:00
FK Željezničar
2 1
FK Borac
11 Aug 2020 17:00
Željezničar
2
1
Borac
11 Aug 2020 19:00
NK Široki Brijeg
2 2
FK Velež
11 Aug 2020 19:00
Široki Brijeg
2
2
Velež
12 Aug 2020 17:00
FK Sarajevo
1 0
FK Tuzla City
12 Aug 2020 17:00
Sarajevo
1
0
Tuzla City
12 Aug 2020 17:30
FK Sloboda
3 0
FK Mladost DK
12 Aug 2020 17:30
Sloboda
3
0
Mladost DK
12 Aug 2020 17:30
FK Krupa
1 0
FK Olimpik
12 Aug 2020 17:30
Krupa
1
0
Olimpik
12 Aug 2020 19:00
HŠK Zrinjski
0 0
FK Radnik
12 Aug 2020 19:00
Zrinjski
0
0
Radnik (B)
Kolo 4
15 Aug 2020 17:00
FK Mladost DK
2 5
FK Tuzla City
15 Aug 2020 17:00
Mladost DK
2
5
Tuzla City
15 Aug 2020 19:00
FK Sloboda
0 2
FK Željezničar
15 Aug 2020 19:00
Sloboda
0
2
Željezničar
15 Aug 2020 19:00
FK Velež
2 0
FK Krupa
15 Aug 2020 19:00
Velež
2
0
Krupa
16 Aug 2020 17:00
FK Borac
1 0
HŠK Zrinjski
16 Aug 2020 17:00
Borac
1
0
Zrinjski
16 Aug 2020 19:00
FK Radnik
1 1
NK Široki Brijeg
16 Aug 2020 19:00
Radnik (B)
1
1
Široki Brijeg
16 Sep 2020 16:30
FK Olimpik
1 3
FK Sarajevo
16 Sep 2020 16:30
Olimpik
1
3
Sarajevo
Kolo 5
21 Aug 2020 19:00
FK Željezničar
0 1
FK Mladost DK
21 Aug 2020 19:00
Željezničar
0
1
Mladost DK
22 Aug 2020 18:55
NK Široki Brijeg
3 0
FK Borac
22 Aug 2020 18:55
Široki Brijeg
3
0
Borac
22 Aug 2020 21:05
HŠK Zrinjski
1 0
FK Sloboda
22 Aug 2020 21:05
Zrinjski
1
0
Sloboda
23 Aug 2020 17:00
FK Krupa
1 1
FK Radnik
23 Aug 2020 17:00
Krupa
1
1
Radnik (B)
23 Aug 2020 17:00
FK Tuzla City
3 2
FK Olimpik
23 Aug 2020 17:00
Tuzla City
3
2
Olimpik
23 Aug 2020 19:00
FK Sarajevo
1 1
FK Velež
23 Aug 2020 19:00
Sarajevo
1
1
Velež
Kolo 6
29 Aug 2020 16:30
FK Mladost DK
1 0
FK Olimpik
29 Aug 2020 16:30
Mladost DK
1
0
Olimpik
29 Aug 2020 19:00
FK Velež
1 1
FK Tuzla City
29 Aug 2020 19:00
Velež
1
1
Tuzla City
29 Aug 2020 20:00
FK Sloboda
3 0
NK Široki Brijeg
29 Aug 2020 20:00
Sloboda
3
0
Široki Brijeg
31 Aug 2020 18:00
FK Radnik
0 2
FK Sarajevo
31 Aug 2020 18:00
Radnik (B)
0
2
Sarajevo
31 Aug 2020 20:10
FK Borac
3 1
FK Krupa
31 Aug 2020 20:10
Borac
3
1
Krupa
28 Okt 2020 16:30
FK Željezničar
1 0
HŠK Zrinjski
28 Okt 2020 16:30
Željezničar
1
0
Zrinjski
Kolo 7
11 Sep 2020 20:00
FK Sarajevo
4 2
FK Borac
11 Sep 2020 20:00
Sarajevo
4
2
Borac
12 Sep 2020 16:30
FK Olimpik
2 1
FK Velež
12 Sep 2020 16:30
Olimpik
2
1
Velež
12 Sep 2020 20:00
HŠK Zrinjski
2 0
FK Mladost DK
12 Sep 2020 20:00
Zrinjski
2
0
Mladost DK
13 Sep 2020 16:30
FK Krupa
2 3
FK Sloboda
13 Sep 2020 16:30
Krupa
2
3
Sloboda
13 Sep 2020 18:00
NK Široki Brijeg
0 1
FK Željezničar
13 Sep 2020 18:00
Široki Brijeg
0
1
Željezničar
13 Sep 2020 20:00
FK Tuzla City
1 0
FK Radnik
13 Sep 2020 20:00
Tuzla City
1
0
Radnik (B)
Kolo 8
19 Sep 2020 16:30
FK Mladost DK
1 2
FK Velež
19 Sep 2020 16:30
Mladost DK
1
2
Velež
19 Sep 2020 18:00
FK Radnik
4 0
FK Olimpik
19 Sep 2020 18:00
Radnik (B)
4
0
Olimpik
19 Sep 2020 20:00
FK Željezničar
0 1
FK Krupa
19 Sep 2020 20:00
Željezničar
0
1
Krupa
20 Sep 2020 18:00
FK Sloboda
2 3
FK Sarajevo
20 Sep 2020 18:00
Sloboda
2
3
Sarajevo
21 Sep 2020 17:00
FK Borac
2 0
FK Tuzla City
21 Sep 2020 17:00
Borac
2
0
Tuzla City
4 Nov 2020 16:00
HŠK Zrinjski
2 1
NK Široki Brijeg
4 Nov 2020 16:00
Zrinjski
2
1
Široki Brijeg
Kolo 9
26 Sep 2020 16:00
FK Olimpik
1 4
FK Borac
26 Sep 2020 16:00
Olimpik
1
4
Borac
26 Sep 2020 18:00
FK Velež
2 1
FK Radnik
26 Sep 2020 18:00
Velež
2
1
Radnik (B)
27 Sep 2020 18:00
FK Tuzla City
2 1
FK Sloboda
27 Sep 2020 18:00
Tuzla City
2
1
Sloboda
27 Sep 2020 20:00
NK Široki Brijeg
2 1
FK Mladost DK
27 Sep 2020 20:00
Široki Brijeg
2
1
Mladost DK
28 Sep 2020 16:00
FK Krupa
0 3
HŠK Zrinjski
28 Sep 2020 16:00
Krupa
0
3
Zrinjski
4 Nov 2020 18:30
FK Sarajevo
1 1
FK Željezničar
4 Nov 2020 18:30
Sarajevo
1
1
Željezničar
Kolo 10
3 Okt 2020 15:00
FK Mladost DK
3 2
FK Radnik
3 Okt 2020 15:00
Mladost DK
3
2
Radnik (B)
4 Okt 2020 15:00
FK Sloboda
2 0
FK Olimpik
4 Okt 2020 15:00
Sloboda
2
0
Olimpik
4 Okt 2020 18:00
NK Široki Brijeg
1 0
FK Krupa
4 Okt 2020 18:00
Široki Brijeg
1
0
Krupa
4 Okt 2020 18:00
FK Borac
2 0
FK Velež
4 Okt 2020 18:00
Borac
2
0
Velež
5 Okt 2020 18:00
HŠK Zrinjski
2 3
FK Sarajevo
5 Okt 2020 18:00
Zrinjski
2
3
Sarajevo
5 Okt 2020 20:00
FK Željezničar
1 0
FK Tuzla City
5 Okt 2020 20:00
Željezničar
1
0
Tuzla City
Kolo 11
16 Okt 2020 15:00
FK Tuzla City
0 4
HŠK Zrinjski
16 Okt 2020 15:00
Tuzla City
0
4
Zrinjski
16 Okt 2020 18:00
FK Radnik
1 0
FK Borac
16 Okt 2020 18:00
Radnik (B)
1
0
Borac
16 Okt 2020 20:00
FK Velež
3 0
FK Sloboda
16 Okt 2020 20:00
Velež
3
0
Sloboda
17 Okt 2020 15:00
FK Krupa
0 1
FK Mladost DK
17 Okt 2020 15:00
Krupa
0
1
Mladost DK
17 Okt 2020 15:00
FK Olimpik
0 3
FK Željezničar
17 Okt 2020 15:00
Olimpik
0
3
Željezničar
17 Okt 2020 19:05
FK Sarajevo
2 0
NK Široki Brijeg
17 Okt 2020 19:05
Sarajevo
2
0
Široki Brijeg
Kolo 12
24 Okt 2020 14:30
FK Olimpik
3 0
HŠK Zrinjski
24 Okt 2020 14:30
Olimpik
3
0
Zrinjski
24 Okt 2020 14:30
FK Tuzla City
1 1
NK Široki Brijeg
24 Okt 2020 14:30
Tuzla City
1
1
Široki Brijeg
24 Okt 2020 17:00
FK Velež
1 1
FK Željezničar
24 Okt 2020 17:00
Velež
1
1
Željezničar
25 Okt 2020 14:00
FK Mladost DK
0 2
FK Borac
25 Okt 2020 14:00
Mladost DK
0
2
Borac
25 Okt 2020 17:00
FK Sarajevo
3 0
FK Krupa
25 Okt 2020 17:00
Sarajevo
3
0
Krupa
25 Okt 2020 19:05
FK Radnik
1 1
FK Sloboda
25 Okt 2020 19:05
Radnik (B)
1
1
Sloboda
Kolo 13
30 Okt 2020 17:00
FK Sarajevo
5 1
FK Mladost DK
30 Okt 2020 17:00
Sarajevo
5
1
Mladost DK
31 Okt 2020 14:00
FK Krupa
0 1
FK Tuzla City
31 Okt 2020 14:00
Krupa
0
1
Tuzla City
31 Okt 2020 17:00
HŠK Zrinjski
3 1
FK Velež
31 Okt 2020 17:00
Zrinjski
3
1
Velež
31 Okt 2020 17:00
NK Široki Brijeg
1 0
FK Olimpik
31 Okt 2020 17:00
Široki Brijeg
1
0
Olimpik
31 Okt 2020 19:00
FK Željezničar
3 1
FK Radnik
31 Okt 2020 19:00
Željezničar
3
1
Radnik (B)
1 Nov 2020 14:00
FK Sloboda
1 0
FK Borac
1 Nov 2020 14:00
Sloboda
1
0
Borac
Kolo 14
7 Nov 2020 13:00
FK Olimpik
1 1
FK Krupa
7 Nov 2020 13:00
Olimpik
1
1
Krupa
7 Nov 2020 13:00
FK Mladost DK
2 0
FK Sloboda
7 Nov 2020 13:00
Mladost DK
2
0
Sloboda
8 Nov 2020 13:00
FK Tuzla City
0 0
FK Sarajevo
8 Nov 2020 13:00
Tuzla City
0
0
Sarajevo
8 Nov 2020 15:00
FK Velež
2 1
NK Široki Brijeg
8 Nov 2020 15:00
Velež
2
1
Široki Brijeg
8 Nov 2020 17:00
FK Radnik
0 2
HŠK Zrinjski
8 Nov 2020 17:00
Radnik (B)
0
2
Zrinjski
9 Nov 2020 18:00
FK Borac
4 3
FK Željezničar
9 Nov 2020 18:00
Borac
4
3
Željezničar
Kolo 15
21 Nov 2020 13:00
FK Tuzla City
1 0
FK Mladost DK
21 Nov 2020 13:00
Tuzla City
1
0
Mladost DK
21 Nov 2020 15:00
FK Željezničar
2 2
FK Sloboda
21 Nov 2020 15:00
Željezničar
2
2
Sloboda
21 Nov 2020 17:00
HŠK Zrinjski
2 1
FK Borac
21 Nov 2020 17:00
Zrinjski
2
1
Borac
22 Nov 2020 13:00
FK Krupa
1 1
FK Velež
22 Nov 2020 13:00
Krupa
1
1
Velež
22 Nov 2020 15:00
FK Sarajevo
2 0
FK Olimpik
22 Nov 2020 15:00
Sarajevo
2
0
Olimpik
22 Nov 2020 17:00
NK Široki Brijeg
5 0
FK Radnik
22 Nov 2020 17:00
Široki Brijeg
5
0
Radnik (B)
Kolo 16
27 Nov 2020 13:00
FK Mladost DK
0 4
FK Željezničar
27 Nov 2020 13:00
Mladost DK
0
4
Željezničar
28 Nov 2020 13:00
FK Sloboda
0 0
HŠK Zrinjski
28 Nov 2020 13:00
Sloboda
0
0
Zrinjski
28 Nov 2020 13:00
FK Olimpik
3 2
FK Tuzla City
28 Nov 2020 13:00
Olimpik
3
2
Tuzla City
28 Nov 2020 15:00
FK Velež
0 0
FK Sarajevo
28 Nov 2020 15:00
Velež
0
0
Sarajevo
28 Nov 2020 17:00
FK Borac
1 1
NK Široki Brijeg
28 Nov 2020 17:00
Borac
1
1
Široki Brijeg
29 Nov 2020 15:00
FK Radnik
1 1
FK Krupa
29 Nov 2020 15:00
Radnik (B)
1
1
Krupa
Kolo 17
1 Dec 2020 13:00
FK Tuzla City
1 3
FK Velež
1 Dec 2020 13:00
Tuzla City
1
3
Velež
1 Dec 2020 17:00
NK Široki Brijeg
3 0
FK Sloboda
1 Dec 2020 17:00
Široki Brijeg
3
0
Sloboda
2 Dec 2020 13:00
FK Olimpik
0 2
FK Mladost DK
2 Dec 2020 13:00
Olimpik
0
2
Mladost DK
2 Dec 2020 13:00
FK Krupa
1 3
FK Borac
2 Dec 2020 13:00
Krupa
1
3
Borac
2 Dec 2020 15:00
HŠK Zrinjski
1 2
FK Željezničar
2 Dec 2020 15:00
Zrinjski
1
2
Željezničar
2 Dec 2020 17:00
FK Sarajevo
2 1
FK Radnik
2 Dec 2020 17:00
Sarajevo
2
1
Radnik (B)
Kolo 18
5 Dec 2020 15:00
FK Radnik
2 1
FK Tuzla City
5 Dec 2020 15:00
Radnik (B)
2
1
Tuzla City
5 Dec 2020 17:00
FK Velež
2 0
FK Olimpik
5 Dec 2020 17:00
Velež
2
0
Olimpik
6 Dec 2020 13:00
FK Sloboda
2 0
FK Krupa
6 Dec 2020 13:00
Sloboda
2
0
Krupa
6 Dec 2020 13:00
FK Mladost DK
0 1
HŠK Zrinjski
6 Dec 2020 13:00
Mladost DK
0
1
Zrinjski
6 Dec 2020 15:00
FK Željezničar
2 3
NK Široki Brijeg
6 Dec 2020 15:00
Željezničar
2
3
Široki Brijeg
6 Dec 2020 17:00
FK Borac
2 2
FK Sarajevo
6 Dec 2020 17:00
Borac
2
2
Sarajevo
Kolo 19
12 Dec 2020 13:00
FK Krupa
2 1
FK Željezničar
12 Dec 2020 13:00
Krupa
2
1
Željezničar
12 Dec 2020 13:00
FK Olimpik
1 0
FK Radnik
12 Dec 2020 13:00
Olimpik
1
0
Radnik (B)
12 Dec 2020 17:00
FK Sarajevo
2 1
FK Sloboda
12 Dec 2020 17:00
Sarajevo
2
1
Sloboda
13 Dec 2020 13:00
FK Tuzla City
2 0
FK Borac
13 Dec 2020 13:00
Tuzla City
2
0
Borac
13 Dec 2020 15:00
FK Velež
4 0
FK Mladost DK
13 Dec 2020 15:00
Velež
4
0
Mladost DK
13 Dec 2020 17:00
NK Široki Brijeg
2 1
HŠK Zrinjski
13 Dec 2020 17:00
Široki Brijeg
2
1
Zrinjski
Kolo 20
27 Feb 2021 15:00
FK Radnik
0 0
FK Velež
27 Feb 2021 15:00
Radnik (B)
0
0
Velež
27 Feb 2021 17:00
FK Borac
2 0
FK Olimpik
27 Feb 2021 17:00
Borac
2
0
Olimpik
27 Feb 2021 19:05
HŠK Zrinjski
1 0
FK Krupa
27 Feb 2021 19:05
Zrinjski
1
0
Krupa
28 Feb 2021 13:00
FK Mladost DK
0 1
NK Široki Brijeg
28 Feb 2021 13:00
Mladost DK
0
1
Široki Brijeg
28 Feb 2021 13:30
FK Sloboda
0 2
FK Tuzla City
28 Feb 2021 13:30
Sloboda
0
2
Tuzla City
1 Mar 2021 17:30
FK Željezničar
0 0
FK Sarajevo
1 Mar 2021 17:30
Željezničar
0
0
Sarajevo
Kolo 21
5 Mar 2021 18:00
FK Velež
2 0
FK Borac
5 Mar 2021 18:00
Velež
2
0
Borac
6 Mar 2021 14:00
FK Tuzla City
2 0
FK Željezničar
6 Mar 2021 14:00
Tuzla City
2
0
Željezničar
6 Mar 2021 14:00
FK Krupa
1 1
NK Široki Brijeg
6 Mar 2021 14:00
Krupa
1
1
Široki Brijeg
6 Mar 2021 19:00
FK Sarajevo
0 1
HŠK Zrinjski
6 Mar 2021 19:00
Sarajevo
0
1
Zrinjski
7 Mar 2021 17:00
FK Radnik
3 1
FK Mladost DK
7 Mar 2021 17:00
Radnik (B)
3
1
Mladost DK
8 Mar 2021 14:00
FK Olimpik
2 0
FK Sloboda
8 Mar 2021 14:00
Olimpik
2
0
Sloboda
Kolo 22
13 Mar 2021 14:30
FK Mladost DK
1 0
FK Krupa
13 Mar 2021 14:30
Mladost DK
1
0
Krupa
13 Mar 2021 17:00
FK Sloboda
1 2
FK Velež
13 Mar 2021 17:00
Sloboda
1
2
Velež
14 Mar 2021 17:00
HŠK Zrinjski
1 2
FK Tuzla City
14 Mar 2021 17:00
Zrinjski
1
2
Tuzla City
14 Mar 2021 19:00
NK Široki Brijeg
1 0
FK Sarajevo
14 Mar 2021 19:00
Široki Brijeg
1
0
Sarajevo
15 Mar 2021 17:00
FK Željezničar
0 1
FK Olimpik
15 Mar 2021 17:00
Željezničar
0
1
Olimpik
15 Mar 2021 19:05
FK Borac
2 0
FK Radnik
15 Mar 2021 19:05
Borac
2
0
Radnik (B)
Kolo 23
20 Mar 2021 17:00
FK Borac
1 0
FK Mladost DK
20 Mar 2021 17:00
Borac
1
0
Mladost DK
20 Mar 2021 17:00
FK Velež
2 2
FK Radnik
20 Mar 2021 17:00
Velež
2
2
Radnik (B)
20 Mar 2021 19:00
HŠK Zrinjski
3 1
FK Sloboda
20 Mar 2021 19:00
Zrinjski
3
1
Sloboda
21 Mar 2021 15:00
FK Sarajevo
1 0
FK Krupa
21 Mar 2021 15:00
Sarajevo
1
0
Krupa
21 Mar 2021 17:00
NK Široki Brijeg
3 0
FK Olimpik
21 Mar 2021 17:00
Široki Brijeg
3
0
Olimpik
21 Mar 2021 17:00
FK Željezničar
0 0
FK Tuzla City
21 Mar 2021 17:00
Željezničar
0
0
Tuzla City
Kolo 24
2 Apr 2021 15:00
FK Mladost DK
1 1
HŠK Zrinjski
2 Apr 2021 15:00
Mladost DK
1
1
Zrinjski
2 Apr 2021 18:00
FK Radnik
1 3
FK Borac
2 Apr 2021 18:00
Radnik (B)
1
3
Borac
3 Apr 2021 15:00
FK Krupa
1 1
FK Tuzla City
3 Apr 2021 15:00
Krupa
1
1
Tuzla City
3 Apr 2021 15:00
FK Sloboda
1 0
FK Željezničar
3 Apr 2021 15:00
Sloboda
1
0
Željezničar
3 Apr 2021 17:00
FK Sarajevo
1 0
NK Široki Brijeg
3 Apr 2021 17:00
Sarajevo
1
0
Široki Brijeg
5 Apr 2021 18:00
FK Olimpik
1 1
FK Velež
5 Apr 2021 18:00
Olimpik
1
1
Velež
Kolo 25
10 Apr 2021 14:00
FK Željezničar
4 4
FK Mladost DK
10 Apr 2021 14:00
Željezničar
4
4
Mladost DK
10 Apr 2021 19:00
HŠK Zrinjski
3 0
FK Radnik
10 Apr 2021 19:00
Zrinjski
3
0
Radnik (B)
11 Apr 2021 15:00
FK Tuzla City
1 0
FK Sloboda
11 Apr 2021 15:00
Tuzla City
1
0
Sloboda
11 Apr 2021 17:00
NK Široki Brijeg
2 2
FK Krupa
11 Apr 2021 17:00
Široki Brijeg
2
2
Krupa
11 Apr 2021 19:00
FK Borac
3 0
FK Olimpik
11 Apr 2021 19:00
Borac
3
0
Olimpik
12 Apr 2021 18:00
FK Velež
1 0
FK Sarajevo
12 Apr 2021 18:00
Velež
1
0
Sarajevo
Kolo 26
17 Apr 2021 15:00
FK Mladost DK
2 0
FK Tuzla City
17 Apr 2021 15:00
Mladost DK
2
0
Tuzla City
17 Apr 2021 15:00
FK Krupa
1 0
FK Sloboda
17 Apr 2021 15:00
Krupa
1
0
Sloboda
17 Apr 2021 19:00
FK Sarajevo
0 2
FK Borac
17 Apr 2021 19:00
Sarajevo
0
2
Borac
18 Apr 2021 15:00
FK Olimpik
0 3
HŠK Zrinjski
18 Apr 2021 15:00
Olimpik
0
3
Zrinjski
18 Apr 2021 17:00
FK Radnik
1 1
FK Željezničar
18 Apr 2021 17:00
Radnik (B)
1
1
Željezničar
18 Apr 2021 19:00
NK Široki Brijeg
0 2
FK Velež
18 Apr 2021 19:00
Široki Brijeg
0
2
Velež
Kolo 27
24 Apr 2021 15:00
FK Sloboda
1 0
FK Mladost DK
24 Apr 2021 15:00
Sloboda
1
0
Mladost DK
24 Apr 2021 15:00
FK Velež
2 1
FK Krupa
24 Apr 2021 15:00
Velež
2
1
Krupa
24 Apr 2021 19:00
HŠK Zrinjski
1 1
FK Sarajevo
24 Apr 2021 19:00
Zrinjski
1
1
Sarajevo
25 Apr 2021 15:00
FK Tuzla City
2 0
FK Radnik
25 Apr 2021 15:00
Tuzla City
2
0
Radnik (B)
25 Apr 2021 17:00
FK Željezničar
1 2
FK Olimpik
25 Apr 2021 17:00
Željezničar
1
2
Olimpik
25 Apr 2021 19:00
FK Borac
2 1
NK Široki Brijeg
25 Apr 2021 19:00
Borac
2
1
Široki Brijeg
Kolo 28
30 Apr 2021 17:00
FK Radnik
1 2
FK Sloboda
30 Apr 2021 17:00
Radnik (B)
1
2
Sloboda
30 Apr 2021 20:00
FK Velež
1 1
FK Borac
30 Apr 2021 20:00
Velež
1
1
Borac
1 Maj 2021 15:00
FK Krupa
3 0
FK Mladost DK
1 Maj 2021 15:00
Krupa
3
0
Mladost DK
1 Maj 2021 16:55
FK Sarajevo
3 1
FK Željezničar
1 Maj 2021 16:55
Sarajevo
3
1
Željezničar
1 Maj 2021 19:05
NK Široki Brijeg
1 0
HŠK Zrinjski
1 Maj 2021 19:05
Široki Brijeg
1
0
Zrinjski
3 Maj 2021 15:00
FK Olimpik
1 1
FK Tuzla City
3 Maj 2021 15:00
Olimpik
1
1
Tuzla City
Kolo 29
7 Maj 2021 16:00
FK Tuzla City
1 1
FK Sarajevo
7 Maj 2021 16:00
Tuzla City
1
1
Sarajevo
7 Maj 2021 20:00
FK Željezničar
1 3
NK Široki Brijeg
7 Maj 2021 20:00
Željezničar
1
3
Široki Brijeg
8 Maj 2021 15:00
FK Sloboda
2 0
FK Olimpik
8 Maj 2021 15:00
Sloboda
2
0
Olimpik
8 Maj 2021 15:00
FK Mladost DK
0 0
FK Radnik
8 Maj 2021 15:00
Mladost DK
0
0
Radnik (B)
8 Maj 2021 16:55
FK Borac
1 0
FK Krupa
8 Maj 2021 16:55
Borac
1
0
Krupa
8 Maj 2021 19:05
HŠK Zrinjski
1 1
FK Velež
8 Maj 2021 19:05
Zrinjski
1
1
Velež
Kolo 30
11 Maj 2021 18:00
FK Sarajevo
0 0
FK Sloboda
11 Maj 2021 18:00
Sarajevo
0
0
Sloboda
11 Maj 2021 20:00
FK Borac
2 1
HŠK Zrinjski
11 Maj 2021 20:00
Borac
2
1
Zrinjski
12 Maj 2021 15:55
FK Krupa
1 0
FK Radnik
12 Maj 2021 15:55
Krupa
1
0
Radnik (B)
12 Maj 2021 16:00
FK Olimpik
0 0
FK Mladost DK
12 Maj 2021 16:00
Olimpik
0
0
Mladost DK
12 Maj 2021 18:00
FK Velež
2 2
FK Željezničar
12 Maj 2021 18:00
Velež
2
2
Željezničar
12 Maj 2021 18:00
NK Široki Brijeg
0 0
FK Tuzla City
12 Maj 2021 18:00
Široki Brijeg
0
0
Tuzla City
Kolo 31
16 Maj 2021 17:00
HŠK Zrinjski
3 1
FK Krupa
16 Maj 2021 17:00
Zrinjski
3
1
Krupa
16 Maj 2021 17:00
FK Mladost DK
0 0
FK Sarajevo
16 Maj 2021 17:00
Mladost DK
0
0
Sarajevo
16 Maj 2021 17:00
FK Radnik
1 0
FK Olimpik
16 Maj 2021 17:00
Radnik (B)
1
0
Olimpik
16 Maj 2021 17:00
FK Željezničar
1 2
FK Borac
16 Maj 2021 17:00
Željezničar
1
2
Borac
16 Maj 2021 17:00
FK Tuzla City
1 1
FK Velež
16 Maj 2021 17:00
Tuzla City
1
1
Velež
16 Maj 2021 17:00
FK Sloboda
1 1
NK Široki Brijeg
16 Maj 2021 17:00
Sloboda
1
1
Široki Brijeg
Kolo 32
23 Maj 2021 17:00
HŠK Zrinjski
4 2
FK Željezničar
23 Maj 2021 17:00
Zrinjski
4
2
Željezničar
23 Maj 2021 17:00
FK Borac
2 0
FK Tuzla City
23 Maj 2021 17:00
Borac
2
0
Tuzla City
23 Maj 2021 17:00
FK Sarajevo
3 0
FK Radnik
23 Maj 2021 17:00
Sarajevo
3
0
Radnik (B)
23 Maj 2021 17:00
NK Široki Brijeg
1 0
FK Mladost DK
23 Maj 2021 17:00
Široki Brijeg
1
0
Mladost DK
23 Maj 2021 17:00
FK Velež
2 0
FK Sloboda
23 Maj 2021 17:00
Velež
2
0
Sloboda
23 Maj 2021 17:00
FK Krupa
3 0
FK Olimpik
23 Maj 2021 17:00
Krupa
3
0
Olimpik
Kolo 33
30 Maj 2021 17:00
FK Radnik
0 2
NK Široki Brijeg
30 Maj 2021 17:00
Radnik (B)
0
2
Široki Brijeg
30 Maj 2021 17:00
FK Sloboda
0 0
FK Borac
30 Maj 2021 17:00
Sloboda
0
0
Borac
30 Maj 2021 17:00
FK Olimpik
0 3
FK Sarajevo
30 Maj 2021 17:00
Olimpik
0
3
Sarajevo
30 Maj 2021 17:00
FK Tuzla City
1 2
HŠK Zrinjski
30 Maj 2021 17:00
Tuzla City
1
2
Zrinjski
30 Maj 2021 17:00
FK Mladost DK
0 1
FK Velež
30 Maj 2021 17:00
Mladost DK
0
1
Velež
30 Maj 2021 17:00
FK Željezničar
3 0
FK Krupa
30 Maj 2021 17:00
Željezničar
3
0
Krupa
Copyright PLBIH © All rights reserved. | PLBiH - Premijer liga BiH.
P