Borac ostao bez golmana

Nekadašnji mladi reprezentativac BiH više nije član banjalučkog Borca.
Nemanja Trkulja

Nemanja Trkulja, nekadašnji mladi reprezentativac naše zemlje, nakon tri i po godine provedene u Borcu odlučio je da promijeni sredinu. Trkulja nakon oporavka od operacije skoro nikako nije dobijao priliku, pa je jasno zašto napušta klub. Olakotna okolnost za njega i za klub je što mu je ugovor svakako istekao, pa neće biti problema sa raskidom i eventualnom odštetom.

“Njemu je istekao ugovor i on je za sada jedini igrač koji nas je napustio. Želio je više braniti i zato je odlučio potražiti klub u kojem će dobiti veću šansu. Riječ je o sjajnom momku i svi mi želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere”, rekao je trener Borca Branislav Krunić. Trkulja ove sezone nije dobio niti jednu minutu u Premijer ligi BiH, niti u Kupu BiH, a branio je tek jednu utakmicu u Kupu RS-a, u kojoj je Borac poražen od Rudar-Prijedora rezultatom 3:1.