Sloboda sjajnim drugim poluvremenom stigla do prve gostujuće pobjede

Krupa i Sloboda su odigrali fantastičnu utakmicu u kojoj je viđeno pet pogodaka.

Fudbaleri Slobode su u sedmom kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali Krupu, a konačan rezultat utakmice bio je 3:2.

Poslije rezultatski nezanimljivog prvog dijela, drugo poluvrijeme je bilo fenomenalno za sve ljubitelje najvažnije sporedne stvari na svijetu.

Na Gradskom stadionu u Krupi viđeno je pet pogodaka, a trijumf je na kraju pripao tuzlanskom sastavu rezultatom 3:2.

Već nakon osam minuta drugog dijela Sloboda je vodila 2:0, a strijelci su bili Dženis Beganović i Mujagić da bi potom Krupa uzvratila i za pet minuta stigla do izjednačenja.

Strijelac oba gola je bio Stefan Nikolić, a tu nije bio kraj uzbuđenja u Krupi jer je Husejinović u 67. minuti utakmice donio trijumf Tuzlacima.

Sloboda je sada šesta sa deset osvojenih bodova iz sedam odigranih utakmica dok je Krupa pretposljednja sa četiri boda nakon sedam susreta.

Izvor: Sport1.ba