Ubiparip briljirao u novoj pobjedi Tuzla Cityja

Tuzla City je danas slavio protiv Gradine u prijateljskom meču.
Vojo Ubiparip

U prijateljskoj utakmici odigranoj u  Srebreniku FK Tuzla City je savladao OFK Gradina Srebrenik sa  0:4. U prvom poluvremenu Nalić je izveo sastav: Fejzić, Kojić, Kostić, Rugašević, Morris, Beganović, Maksimović, Mitrović, Mešinović, Nukić, Ubiparip. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:1, a gol je postigao Vojo Ubiparip.

U drugom poluvremenu u igru su ušli Muminović, Karjašević, Duraković, Milaković, Kulović i Ramić. Fantastični Ubiparip je i u drugom poluvremenu bio efikasan, a postigao je još dva gola. Prvo je bio strijelac za 0:2, potom je Kostić pogodio za 0:3, da bi Ubiparip postavio konačan rezultat.

Tuzlaci u utorak putuju na Kupres gdje će obaviti glavni dio priprema za novu sezonu.