Drugi remi Olimpika na pripremama

Olimpik je, nakon Travnika, ponovo odigrao neriješeno.

Danas su u Goraždu prijateljski susret odigrali FK Goražde i FK Olimpik, a meč je okončan rezultatom 1:1.

Početak utakmice obilježio je glavni sudija, koji se nije baš najbolje snašao i koji je prestrogo dosudio jedanaesterac za domaće, koji je uspješno realizovao Kerim Tatar. Da se ne snalazi najbolje sudija je pokazao u nastavku utakmice, kada je sredinom drugog poluvremena pokazao dva žuta kartona Adžemu, kojeg je zamijenio Čizmić.

Gosti su do gola stigli pred kraj prvog dijela, kada je Muminović presjekao jednu loptu na sredini terena, proslijedio je do Osmanovića koji je upisao asistenciju za strijelca Lekanića. U drugom dijelu oba trenera su izvršila veliki broj izmjena pa je tempo opao, ali je i pored toga viđeno nekoliko prilika, međutim ostalo je 1:1.