Karačić poslije pobjede na Grbavici: Najavio sam da ćemo odigrati kvalitetno

Trener Širokog Brijega Toni Karačić je poslije utakmice iznio svoje viđenje velike pobjede.

Široki Brijeg je slavio na Grbavici te je tako nastavio svoj niz odličnih utakmica na ovom terenu. Odmah poslije utakmice svoje mišljenje je iznio trener gostiju Toni Karačić.

“Stvarno su ovo velika tri boda za nas. Ja ću iskoristiti priliku da se zahvalim organizatoru na utakmici, prelijepo je biti ovdje, igrati u ovakvoj atmosferi i na ovako odličnom terenu. Mi smo odigrali kvalitetno, ja sam u najavi utakmice govorio da se pripremamo da ovdje probamo napraviti što kvalitetniji rezultat i drago mi je što smo u tome uspjeli. Prvo poluvrijeme smo dobro odigralo, ne baš od samog otvaranja ali smo polovinom drugog poluvremena dobro stajali na terenu. Istina, Željezničar je imao izgledne situacije za gol, ali mi smo postigli pogodak na vrijeme, iza toga nam se desi penal i na kraju mislim da smo mogli kvalitetnije privesti poluvrijeme kraju, ali primili smo gol za 1:1. Drugo poluvrijeme je Željezničar bio kvalitetnija momčad, ali mi smo imali nekakav blok i izašli smo, dobili penal i na kraju smo spretno došli do pobjede”, rekao je Karačić.