Fantastični Velež uništio Tuzla City

Velež je ubjedljivo slavio protiv premijerligaša iz Tuzle.
FK Velež

Danas su u Tomislavgradu prijateljski meč odigrala dva premijerligaša, Velež i Tuzla City, a Mostarci su deklasirali Tuzlake rezultatom 3:0. Velež je u ovom meču izgledao dosta bolje i spremnije od Tuzla Cityja, a treba spomenuti i da je vrijeme bilo dosta teško za igru.

Rođeni su poveli u 40. minuti utakmice, kada je nakon lijepe akcije precizan bio kapiten Denis Zvonić. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je Velež zaigrao puno bolje. Zasad najbolji igrač na pripremama, Obren Cvijanović, pogodio je na početku drugog poluvremena, a konačan rezultat postavio je novi napadač Veleža Fejsal Mulić u 73. minuti, sa bijele tačke.

Trener Feđa Dudić bio je izuzetno zadovoljan prikazanim, a pobjedu je posvetio direktoru Džemilu Šošeu, koji je sinoć pretrpio infarkt.