Travnik i Olimpik remizirali na Piroti

Meč je odigran u izuzetno teškim uslovima.

Novi premijerligaš Olimpik danas je odigrao prvi pripremni meč za novu sezonu. Vukovi se pripremaju na Vlašiću, a susret su odigrali na stadionu Pirota, protiv Travnika. Susret je odigran po izuzetno toplom i sparnom vremenu, a okončan je rezultatom 1:1.

Sve vrijedno pomena dogodilo se u prvom poluvremenu. Domaći su poveli preko Vrebca, koji je iskoristio grešku defanzivne linije Olimpika. Gosti su izjednačili deset minuta prije kraja poluvremena, a na odličan centaršut Osmanovića iz kornera najbolje je reagovao Bajraktarević.

Zbog toplog vremena i sparine, ali i velikog broja izmjena koje su napravila oba trenera, tempo je u drugom poluvremenu dosta opao. Olimpik je u nastavku bio nešto bolji, držao je loptu u svom posjedu ali nisu stigli do pobjedonosnog pogotka.